Фінансова криза і ваше авто страховика вони будуть в змозі оплачувати свої претензії

Стурбовані вашого авто страхової компанії, щоб бути там для вас?

У те, що багато експертів називають найгіршу фінансову кризу з часів Великої депресії, мільйони людей почали запитання, чи буде їхній компанії автострахування є стабільними. Вони цікаво, якщо їх страховики будуть мати фінансові ресурси для оплати претензій. Економіка продовжує мутити; заголовки новин забризкані гучних катапультування. Проблеми водіїв зрозумілі. Тим не менш, велика частина цієї заклопотаності є необгрунтованим.

Існує підтримка структури в місце, яке практично гарантує, що претензії будуть оплачені. Нижче ми надамо короткий огляд автострахування нормативної структури. Ми також пояснити, як фінансова стабільність вашого страховика впливає на вас, і коли ви захочете зробити рішення про перехід носіїв.

Поділ факти від страху

Багато водіїв побоюються, що нинішня фінансова криза ставить свою політику страхування автомобілів в небезпеці. Вони бояться, що перевізники не зможуть платити претензії у випадку дорожньо-транспортної пригоди. Деякі з цього страху приходить з пам’яті майнового страхування косить на хвилі Флориді урагани років тому. Але ця ситуація була зовсім іншою. Еквівалента для промисловості Автострахування зажадає кожен водій бути залучені в катастрофічному зіткненні в той же день. По суті, неможливо сценарієм.

авто страхування Нормативно-правова структура

Основи галузі Автострахування засновані на суворому нормативної структури. Державний регулятори тісно співпрацювати з галуззю в цілому, а також кожного окремого носія. Вони роблять це, щоб гарантувати, що ресурси завжди доступні для оплати претензій страхувальників, навіть у разі економічної та фінансової кризи.

Кожне авто страхові компанії вимагають, щоб держава виділила даного рівня резервів на можливі втрати. Мета цих резервів для оплати претензій. Страховики також зобов’язані щорічно повідомляти їх фінансової життєздатності у відділ державного страхування. Таким чином, державні регулюючі органи можуть розглянути потенціал ризику, прийнятого на страхувальників з урахуванням фінансового стану кожного перевізника.

У випадку, якщо ваш оператор стає неплатоспроможним або банкрутом, резерви на можливі втрати залишаються доступними для негайної оплати претензій.

Наступний рівень захисту прав споживачів

Тому неплатоспроможні компанії автострахування являє собою потенційно тяжкі економічні наслідки для держави, регулятори створили ще один рівень захисту для споживачів: державні страхові гарантії коштів. Автомобіль страховики зобов’язані вносити кошти в басейн. Якщо перевізник стає неплатоспроможним і його втрата резервів недостатньо для оплати своїх претензій страхувальників, гарантії кошти використовуються.

Ви повинні перемикатися автостраховиків?

Навіть за наявності нормативної бази з метою захисту страхувальників, це все ще варто переглянути фінансову стабільність вашого авто страховика. Якщо ваш оператор показує ознаки насувається неплатоспроможності, розглянути питання про перехід на нову страхову компанію. Це також важливо переглянути вашу політику один або два рази щороку. Розглянемо ціни ви платите, охоплення ви насолоджуєтеся, послугу, яку ви отримали, і ваші поточні потреби.

Якщо ваше авто страховик зазвичай пізно платити претензій або ще гірше, відмовляється платити багатьох з них, це може бути час для перемикання. Ви можете знайти більш низькі ставки з кращого охоплення на страховиків, які готові боротися за свій бізнес. Якщо ви вирішите змінити автомобіля страхові компанії, не забудьте зберегти поточну політику в силі, поки Ви не підписали нову політику. Потім скасуйте ваші старі замовлення у письмовій формі.

Нинішня фінансова криза навряд чи піддавати вас ризик відсутності страхових виплат вашій. Але, все ж можуть бути причини, розглянути питання про внесення змін.