Фінанси – страхування

Страхування автомобіля є життєво важливою частиною захисту себе від можливих фінансових втрат, якщо ваш автомобіль був вкрадений, пошкоджений або якщо ви потрапили в аварію, яка включає третьою стороною. Не всі страхування автомобіля є те ж, хоча, так важливо, щоб переконатися, що ви маєте право рівень покриття відповідно до ваших потреб і бюджетом.

Нижче ми розглянемо деякі зі способів, ви можете заощадити гроші на страхування автомобіля, а деякі з різних варіантів страхування автомобіля в Південній Африці.

Виберіть правильний рівень покриття

Кращий спосіб переконатися, що ви не платите занадто багато для вашого страхового покриття автомобіля, щоб переконатися, що ви обрали правильний рівень покриття для ваших потреб. Є кілька різних типів страхування автомобіля в Південній Африці

1. всеосяжне страхування автомобіля

Це найбільш дорогий вид страхування автомобіля, але, як випливає з назви, всеосяжне страхування автомобіля охоплює майже всі ризики Ваш автомобіль піддається вона на дорозі чи стоянці у Вашій дорозі. Ці ризики включають збитки в результаті крадіжки або викрадення, випадкового пошкодження вашого автомобіля, а також пошкодження інших транспортних засобів або майна в результаті вашого автомобіля.

2. третім особам, пожежі та крадіжки

Третьою стороною, пожежі та крадіжки страхування охоплює вас за пошкодження може призвести до машини іншої людини і відповідальність за травми або смерті третім особам в результаті нещасного випадку. За допомогою цього виду страхування Ви також покриті за втрату вашого автомобіля в результаті крадіжки або викрадення та пошкодження в результаті пожежі. Ваш автомобіль не поширюється на випадок заподіяння шкоди, і це головна відмінність цього виду страхування і повне каско.

3. третій особі тільки страхування автомобіля

Третій стороні лише страхування автомобіля є найдешевшою страхової варіант, але він також пропонує найбільший обмежений кришкою. За допомогою цього виду страхування, у вас немає кришки для вашого власного автомобіля. Ви тільки покриті для зобов’язань перед третіми особами для їх пошкодження в результаті нещасного випадку.

платити, як ви їдете страхування автомобіля

Відмінний варіант для автомобілістів, які не їздять багато, або хто тільки поїздки на короткі відстані, це заплатити, як ви їдете страхування. За допомогою цього виду страхування автомобіля, ви отримаєте вичерпну покриття автомобіля, але ваші премії визначаються на основі кількості кілометрів ви їдете. Це може бути значно дешевше, ніж регулярний комплексний страховку.

Збільшення ваш зайвий

Якщо ви виберете для великий надлишок, ви можете заощадити гроші на страхування автомобіля. Тим не менш, це не означає, що якщо ви потрапили в аварію, у вас буде більш високий рахунок на ногу. Це ризикований варіант, і ви повинні переконатися, що ви зможете дозволити собі платити надлишкового якщо виникне така необхідність.

Оновлення безпеки у вашому автомобілі

Встановивши іммобілайзери, спорядження-замки, протиугінні і пристроїв стеження і автомобільні сигналізації, ви також можете заощадити на щомісячних премій. Більшість страхових компаній дасть вам знижку на щомісячну премію, якщо ваш автомобіль є більш безпечним, ніж їм потрібно, щоб це було.

Парк в гаражі на ніч

Якщо ви регулярно припаркувати свій автомобіль на вулиці в одночас, вона знаходиться на більш високому ризику. Паркування в закритому гаражі або в закритому районі знижує ризик крадіжки. Деякі страховики запропонують вам дешевше премій на страхування автомобіля, якщо ваш автомобіль припаркований в безпечному місці протягом ночі.

Поговоріть з авторитетного страхового брокера автомобіля для забезпечення, що ви отримаєте краще страхування для вашого автомобіля за розумною ціною.