Фунт падає до найнижчого Великобританії може, доведеться займати

На Жерар Associates Ltd ми продовжуємо наш щоденно дивитися на фактори, що впливають на ринки і валюти, що дозволяє деяке розуміння умов, що впливають на валютний курс.

Грошові кошти та дохід від термінів Пенсійний Великобританії або QROPS (відбірковий визнали зарубіжної пенсійний план) слід розглядати з максимальної пенсії, QROPS і доходи від інвестицій прийняті.

Інвестиційний волатильності ринку та обмін валют залишається проблемою. Глобальної економіки є нестійкими і безпрецедентним в історії. Валюти як і раніше стосуються росіяни з Великобританії пенсій, QROPS і тепер QNUPS (Відбірний недержавну пенсію Великобританії схеми).

Фунт впав до найнижчого за тиждень по відношенню до долара до сьогоднішнього звіту з роздрібних продажів, який вийшов на рівні 1,3% в порівнянні з очікуваними 2,4%, що значно нижче в порівнянні з попереднім результатом 5,1% в січні натисканням кабелю низького рівня в $ 1,6129. Крім того, зростання фігура Januarys “був переглянутий у бік зниження з 1,9% до 1,5%. На вершині цієї Moody `s рейтингу агентство продовження повільного зростання може мати згубні наслідки для кредитного рейтингу ААА Великобританії, як нація буде змушений зайняти гроші, щоб підвищити економіці скорочується.

Це сталося після Стерлінг просунувся до $ 1,6401, у вівторок сильним рівнем з 19 січня 2010 року на спекуляціях, Банк Англії підвищить процентні ставки з урахуванням інфляції була виявлена ​​у 4,4%. Євро знизився проти долара і ієни після того, як рейтингове агентство Moody скоротив рейтинги 30 іспанських банків після зниження суверенного рейтингу. Тим не менш, зниження євро по відношенню до долара був недовгим, як іспанські прибутковості облігацій були не підводячи стільки, скільки португальських облігацій після відставки прем’єр-міністра Жозе Сократеш, в результаті чого Fitch зниження кредитного рейтингу португальського на-У той час як євро досі торгуються сильним на даний момент тиск підключається, як Ірландія, Греція і Португалія, в найближчі тижні будуть очікувати великі катапультування як було оголошено в економічному саміті ЄС вчора. Порятунку для Португалії може скласти до 70 млрд євро сказав, що два європейських чиновників з прямим знанням справи. Також триває побоювань за єврозону німецького міністра, похвалив Меркель Сократ жорсткі заходи економії, припускаючи, Німеччини, можливо, рухається від повного резервного євро.

По інший бік Атлантики ми побачили менше додатків американці файл на допомогу з безробіття минулого тижня. Число вимог по безробіттю скоротилося на 5000 до 382 000 за тиждень, що завершився 19 березня. Число людей, що отримують допомоги впав до найнижчого рівня майже за три роки. Надання Долар невеликий, але такий необхідний імпульс на ринках. Долар як і раніше одна з найгірших валют за останні 3 місяці і сьогодні не вдалося отримати по відношенню до євро, як страхи продовжувати рости протягом європейської турботи боргу.

В інших новинах Новозеландський долар виріс до тритижневого максимуму проти долара після того, як економіка зросла в четвертому кварталі, уникаючи вдруге поспіль зі скороченням ВВП збільшився на 0,2%. Канадський долар зміцнився в перший раз за три дні, як сира нафта, найбільший експорт країни, торгується на рівні майже найвищому рівні за 29 місяців.

Нарешті валют G7 дав йти вперед, щоб втрутитися з ієною, припускаючи, що ієна може замінити долар США як світової валюти фінансування і повернути перенесення пов’язане з торговим ієни до 2008 кредитної кризи.

У сьогоднішніх новинах все увага буде прикута до США були дані по ВВП, як очікується, знизиться з 0,8% до 0,4%, а споживчі настрої також знизиться з 77,5 до 68,2. Введення долар під триваючим тиском на ринках. У Німеччині, найбільшій економіці Європи, довіра споживачів, як очікується, при 5,8% в порівнянні з попередніми 6%. На саміті ЄС продовжує економічну і може надавати більше інформації про те, як криза ЄС боргу буде вдаватися.

у Великобританії

* Роздрібні продажі у Великобританії падають на -0,8% у лютому, падіння з 1,5% у попередньому і нижче консенсус-прогнозу, фунт падає до $ 1,6129.
* Бюджет звіти прогноз зростання на 2011/12 переглянутий у бік пониження з 2,1% до 1,7% дозволив курсу євро, щоб отримати на фунт стерлінгів, до низького рівня в € 1,13511
* Після знизило прогноз зростання, рейтингове агентство Moody `s рейтингу ААА кажуть у Великобританії може опинитися під тиском у короткостроковій перспективі.

в іншому місці

* Investors Service Moody ‘s скоротити рейтинги 30 іспанських банків бачачи падіння євро на ринку протягом короткого періоду.
* Відставки прем’єр-міністра Жозе Сократеш, приводить пониження Fitch кредитний рейтинг Португалії до А-, катапультування на картах, але цього повідомлення може бути не відразу і не змінить позицію ЄЦБ про підвищення процентних ставок.
* Євро струшує раніше негативні відгуки в пресі, хвилювання з приводу саміту ЄС допомагає йому штовхати до $ 1,42 і новим 5 місячного максимуму проти фунта.
* Дані з США показують зниження безробіття претензій 5000 до 382000, що свідчить про деяке поліпшення на ринку праці в США

Дані, які треба подивитися

* Саміті ЄС триває, і, безсумнівно, додасть нам більше здивування з точки зору боргової ситуації в ЄС.
* Дані по ВВП в США очікується на рівні 3,0% і незначне підвищення від Q3, це може означати, що американська економіка видужує.
* США Reuters / Індекс довіри споживачів Мічиганського очікується падіння 68,2

Жерар Associates Ltd радить російські і людей, вважаючи, що проживають за кордоном на технічних і валютні опції для пенсій, QROPS, QNUPS та інвестиції в чіткій формі, що дозволить всім клієнтам зробити усвідомлений вибір. Наш сервіс включає пенсії, включаючи QROPS Трансфери та QNUPS та інвестиції в чіткій формі, що дозволить всім клієнтам зробити усвідомлений вибір.

Це впевненість і безпеку FSA Великобританії уповноважених і регулюється поради – необхідно для вашої безпеки.