Флот страхування для all_

Кредитна криза вражає багатьох людей у ​​всіх сферах життя. Як такі, вони прагнуть скоротити свої витрати будь-якому випадку вони можуть. Однак, не маючи дійсного і поточних автострахування є злочином у Великобританії.

Будь-які транспортні засоби, які їздити по дорогах загального користування та в громадських місцях, повинні мати мінімальний рівень автострахування. Це третій особі лише кришку.

Ті, хто має кілька автомобілів можуть бути запропоновані величезну економію при наявності кришки флоту страхування. Флот страхування є відмінним способом заощадити гроші на страхові внески по всіх різних типів транспортних засобів.
Ÿ Усі розміри автомобілів компанії можуть бути включені в страховий поліс флоту. Чим менше об’єм двигуна, тим нижче премія буде. Автомобілів високої продуктивності також можуть отримати користь від включення на флоті політики.
Ÿ послуги кур’єра виграють від флоту страхування. Змішана політика флот забезпечує покриття для всіх типів транспортних засобів кур’єром, в тому числі мікроавтобусів, автомобілів і мотоциклів.
Ÿ перевізників з малою або великий парк вантажних автомобілів, вантажних автомобілів, можна зробити значної економії при наявності весь флот підпадають під єдину політику.
Ÿ власниками приватних колекцій транспортного засобу також можуть скористатися флоту страхування.
Ÿ флоту змішаного страхування охоплює всі поєднує в собі різні типи транспортних засобів, вантажівок, автомобілів, фургонів і навіть сільськогосподарської техніки, які використовують автомобільних доріг загального користування.
Ÿ особистих автомобілів також можуть бути включені на змішану політику флоту компанії.
Ÿ Комерційні автомобілі можуть бути запропоновані флоту кришку.
Ÿ флотів державного і приватного прокату автомобілів, таких як таксі, minicabs, мінівенів і автобусів також зможуть отримати величезну економію при наявності всіх транспортних засобів підпадають під одну політику.
Ÿ Великі сім’ї, що живуть за тією ж адресою, також можуть подати заявку на страхування флоту з деякими страховими компаніями.

Флот страхування є ефективним способом управління ділових або особистих транспортних засобів. Всі страхові компанії мають мінімальну кількість транспортних засобів, обмеження, перш ніж вони в змозі запропонувати флоту страхування. Це звичайно чотири або п’ять автомобілів.

Однак, будь-який, з більш ніж двох автомобілів повинні перевірити, чи є флоту страхування є життєздатним варіантом для них, говорячи з різними страховими компаніями або онлайн-брокерів.

Страхування компаній, які пропонують і спеціалізується на страхуванні флот буде в змозі запропонувати і рекомендувала різні способи, щоб допомогти зменшити страхові внески.
Ÿ Багато матимуть обмеження на вік водіїв. Молоді водії вважаються більш високий ризик і, отже, страхові премії, як правило, вище. Деякі страховики також верхньої вікової межі з аналогічних причин. Хоча дискримінація за віком є ​​незаконною у Великобританії молодих і літніх водіїв може мати величезний вплив на вартість страхування.
Ÿ автомобілів, обладнаних з сигналізації та контролю пристроїв дуже доброзичливо страховими компаніями. Насправді багато страхові компанії просять встановити такі шини для вантажних автомобілів, як частина умов та умов їх страхування.
Ÿ Збереження флотів в безпечних з’єднаннях та гаражі коли він не використовується може також допомогти знизити страхові внески.
Є багато варіантів, доступних для флоту страхування. Кращий маршрут прийняти є обговорення особистих і ділових потреб з консультантами страхових компаній.