Флорида, AOS довгострокового догляду Партнерська програма

Флорида, AOS довгострокового догляду партнерська програма партнерська програма між Medicaid і приватного довгострокового догляду страховиків, спрямовані на заохочення фізичних осіб на купівлю особистого довгострокового догляду страхування.

Кваліфіковані політики в рамках партнерських програм є податкові кваліфіковані у відповідності з федеральним законом. Податкові кваліфіковані просто означає частину страхових внесків, сплачених можуть бути заявлені як податкове вирахування. Крім того, політики повинні запропонувати страхувальникам захист інфляцію і долар за долар захисту активів. Долар за долар захисту активів означає, що на кожен долар, що політика партнерства виплачує допомог, долар активів може бути захищений від Medicaid провести вниз вимогам.

Всі політики партнерства також включають в себе розкриття повідомлення, що містить активи зневагу і пояснюючи переваги, пов’язані з політикою, які кваліфікуються як політики партнерства. Крім того, політика повинна також забезпечувати щонайменше один нижній рівень обслуговування. Це включає в себе догляд на дому догляд за здоров’ям або дорослого день.

Що стосується Флориди, AOS Medicaid довгострокового догляду послуги, бебі-бумерів, які не мають фінансових ресурсів для оплати їх довгострокові витрати охорони здоров’я можуть претендувати на Medicaid. Це фінансовані державою програми охорони здоров’я платить майже половина нації, AOS довгострокових векселів допомоги.

Для того, щоб претендувати на державу, AOS Medicaid послуги ЮТК, особистості, AOS щомісячний дохід повинен бути менше федерального рівня бідності та активів не може перевищувати певних меж. Програма охоплюватиме послуги будинку престарілих, коли (а) Департаменту у справах дітей та сім’ї визначило ви маєте право на Medicaid Флориди послуг довгострокового догляду, (б) санаторію Флориди Medicaid затвердженої установки і забезпечує рівень медичної допомоги Вам потрібно.

У випадках, коли страхувальник виходить з Флориди, людина не буде мати право на покриття Флориди Medicaid більше, якщо він не повернеться до Флориди в якості резидента і відповідають всім іншим вимогам.

У США, кожен штат встановлює унікальну програму Medicaid. Medicaid Services, які доступні і вимоги Медікейд буде варіюватися від штату до штату і від року до року, на основі державних директивних органів і фінансування. Хоча людина має право на Медікейд, він повинен буде подати заяву на Medicaid послуг довгострокового догляду в державі, де він проживає у той час йому потрібні послуги ЮТК.

Подальший розвиток подій на Флориду, AOS програма для тривалого лікування в даний час здійснюються, що відносяться до Medicaid в листопаді 2007 року. Поняття є створення компактної між індивідом і стан, в якому буде існувати стимули для заохочення окремих придбати довгостроковий догляд страхових коли це необхідно.

Це просто означає, коли людина купує довгостроковий догляд страховий поліс, який кваліфікується як план партнерства, то застраховані матиме можливість претендувати на Медікейд без задоволення Medicaid активом провести вниз вимоги до ступеня благо придбали, якщо ці Переваги вичерпані.