Флорида наймом медичного страхування

Флорида жителів, що за наймом і шукає медичного страхування мають ряд варіантів, доступних для них. Майте на увазі, що залежно від вашого здоров’я, вік та інші фактори, унікальні для вашої конкретної ситуації немає ніяких жорстких правил щодо того, який варіант краще для вас. Тим не менше, існують деякі загальні принципи, які допоможуть Вам зробити кращий Флориді самостійно зайнятих рішенням медичного страхування.

Перший страхування здоров’я Флорида опція доступна для самостійно зайнятих, щоб просто подати заявку на індивідуальний поліс страхування здоров’я. Вигода для застосування для індивідуального медичного страхування є те, що окремі медичного страхування у Флориді ціни дуже конкурентоспроможні. Ви бачите, що з перших рук, переглянувши миттєвий котирування медичного страхування Флорида.

Недоліком спробі придбати окремі політики медичного страхування в штаті Флорида, що ви повинні бути здоровими. Відповідно до закону FL, компанія медичного страхування може відхилити ваш додаток для індивідуального страхування здоров’я на основі попереднього анамнезу (раніше існуючих умов), ріст і вага обмеження, та інших пов’язаних зі здоров’ям критеріям.

Це означає, що якщо у вас є рак, діабет, проблеми з вагою, або безліч інших фізичних недуг, то вам буде відмовлено охоплення здоров’я Флорида страховий поліс людині. (Будь недобросовісний агент, який намагається розповісти вам інші мудрі спотворює все, що продукт, який він або вона намагається продати вам як медичне страхування, коли насправді це, ймовірно, план знижкою здоров’я чи здоров’я страхового відшкодування плану з дуже обмеженим охопленням).

Другий страхування здоров’я Флорида варіант для самозайнятих було б подати на здоров’я Флориді план страхової групи. У Флориді, будь-яка група 2 роботодавця / співробітників або більше вважається право на Флориду невеликі групи медичного страхування. (Якщо це просто вам: 1 самозайнята особа функціонування в якості індивідуального підприємця в штаті Флорида, то у вас є інший варіант, відкритий для вас – див. варіант 3). Вигода для подачі заявки на Флориді слабкий поліс медичного страхування групи є те, що, що певні проблеми зі здоров’ям, які можуть сигналізувати автоматичного зниження на окремі сторони медичного страхування не означатиме автоматичне зниження на страхової групи здоров’я сторону.

Недоліком спробі придбати страховою групою політики в галузі охорони здоров’я в штаті Флорида в тому, що це може бути дуже дорогим. Подумайте про це з точки зору: більш потенційно нездорових людей, що страхова компанія повинна дати медичне страхування (групового медичного страхування), тим вище премія буде, на відміну від, де страхова компанія може вибирати, які вони будуть приймати для здоров’я страхування (індивідуальне страхування здоров’я).

Третій страхування здоров’я Флорида варіант для самозайнятих для тих, які функціонують в якості індивідуального підприємця. Флорида наймом індивідуальні підприємці можуть подати заявку на Флориду гарантованого випуску невеликий план групи здоров’я. Флорида гарантований питання бізнес-планів групи здоров’я має період відкритої реєстрації тільки в серпні місяці.

Флорида наймом медичного страхування може бути трохи складніше області для навігації без допомоги ліцензованого незалежного агента медичного страхування Флориді. Є також багато різних способів, щоб заощадити гроші в податки – один з яких є здатність утримувати ваше здоров’я страхових внесків за графіком З вашої податкової декларації від і до вашого доходу Розклад C (Мається на увазі, що навіть якщо ви не перераховувати [Розклад] ви все ще можете відраховувати внески на медичне страхування оплачені все, аж до вашого доходу Розклад C!).

Звернутися за допомогою самостійно зайнятих Флорида медичного страхування експерти (CPA, сертифікований спеціаліст з фінансового планування, і ліцензованих Флорида незалежні страхові агенти), відвідавши www.RealtimeHealthQuotes.com.