Флорида медичного страхування

Флорида медичного страхування складається з двох основних категорій: Флорида індивідуального медичного страхування і Флориді групи медичного страхування. Ці дві категорії мають багато спільного, але все ж багато важливі відмінності.

Багато жителів Флориди добре знайомі з великою групою медичного страхування через свого роботодавця, якщо вони коли-небудь працював у великій корпорації (у Флориді великою групою вважається компанія або група, яка налічує більше 50 співробітників). Однак, коли справа доходить до розуміння індивідуального медичного страхування у Флориді і як він працює або навіть розуміння невелика група медичного страхування у Флориді, і як це працює, це виявляється трохи іншим, ніж великі групи план медичного страхування, що більшість з них так добре відомі для так довго.

Індивідуальне медичне страхування в штаті Флорида відрізняється від медичної страхової групи у Флориді через те, що андеррайтинг відомствами на кожній страховій компанії Флориді буде дуже уважно вивчати всі існуючі умови, які заявник має у своїй історії хвороби (висхідний до 10 років ), якщо вони звертаються за окремі політики.

Це дослідження спрямоване на пошук будь-яких несприятливих умов здоров’я або прекурсорів для здоров’я, такі як діабет, високий рівень холестерину, хвороби серця, ожиріння, рак і т.д., такі як діабет, рак, хвороби серця і важке ожиріння призведе до страхування здоров’я Флориди компанії для автоматичного відхилення заявки на покриття з індивідуальним поліс медичного страхування.

Менш тяжкі раніше існуючого стану здоров’я, таких як високий рівень холестерину, високий кров’яний тиск, м’який ожиріння, печії та / кислотний рефлюкс зазвичай призводить до вершника приділяється додається політику, яка виключає охоплення нічого відносяться до цього конкретного вже існуючі умови . Вершники, як правило, стягуються з безстроковій основі або тимчасовій основі (12-24 місяців у більшості випадків).

Є кілька страхових компаній в штаті Флорида (один з них в даний час Етна), які не видають гонщиків на індивідуальній медичної стороні страхування є найбільш поширеним, але замість цього “швидкістю до” вони вважають заявник представляє підвищений ризик у зв’язку з уже існуючими умовах. Це “швидкістю до” просто означає, що вони будуть пропонувати, щоб покрити м’яким раніше існуючих умов, але вони будуть пропонувати вам збільшився розмір премії, яка може бути на 10% більше, ніж було спочатку цитує вас на 25% більше, на 50% більше, воно Все залежить від відділу андеррайтингу в страховій компанії про те, що розмір премії, що вони будуть пропонувати вам, якщо вони вирішать прийняти Вас.

Флорида групи медичного страхування набагато простіше в цьому взагалі є не так багато контролю до здоров’я заявника історії і вже існуючих умов. Це добре чи погано в залежності від вашого нинішнього стану здоров’я. Це добре, якщо ви нездорової людини з деякими великими вже існуючих умов, оскільки вона дозволяє отримати групу медичне страхування, коли ви хотіли бути відхилений, якщо ви намагалися отримати індивідуальний медичного страхування (у зв’язку з уже існуючими умовами). Тим не менш, це погано з фінансової точки зору, якщо ви в цілому здоровою людиною, тому що ви платите вищу премію вартості для групи медичного страхування (на відміну від індивідуального медичного страхування) – тобто, якщо ваш роботодавець платить вартість для всіх ваших Група медичного страхування: то ви цілком задоволені (якщо у вас є сім’я і ваш роботодавець не такий добрий, щоб платити за них, щоб бути на групи медичного страхування, як добре!)

Просто від того, що ви дізналися досі; Як ви думаєте, буде дорожче – група медичного страхування або індивідуального медичного страхування? Якщо ви сказали групі медичного страхування, то ви на правильному шляху до розуміння основного відмінності між двома. Подумайте про вартість страхової групи медичних порівнянні вартості окремих медичного страхування так: якщо ваш новий співробітник у кабіну поруч з вами є рак потім вгадайте, що? Вони зможуть отримати охоплення групи від вашої групи плану, хоча вони ніколи не будуть затверджені для окремого медичного страхового поліса. Ви, як здорова людина в певному сенсі субсидування вартості вашого нездорового співробітника (і всі інші нездорові люди) при виплаті своїх внесків. З цього випливає, звичайно, що премії буде вище для страхової групи план медичного у Флориді, де страхова компанія повинна взяти на здорових і нездорових людей, на відміну від індивідуального плану медичного страхування у Флориді, де страхова компанія може вибирати, хто вони будуть приймати.

Будьте впевнені, щоб дослідити ваші варіанти Флорида медичного страхування ретельно консультації з незалежним агентом, який може представляти кілька компаній медичного страхування і шляхом порівняння Флориді котирування медичного страхування з декількох компаній стороною о-пліч. (Переконайтеся, що не вважаємо, що будь-який агент Флориді страхування, хто говорить вам, що ви будете схвалені для індивідуального медичного страхування є у вас вже існуючими умовами чи ні – швидше за все, вони просто намагаються розвантажити близька до марної медичного плану знижкою – Чи не медичного страхування).