Флорида медичного страхування, як отримати більше охоплення менше преміум

Із змінами передбачено реформою охорони здоров’я, 23 вересня 2010 року виконується новий початок для кращого покриття з меншим з власної кишені витрати. Це відкриває шлях для вас, щоб отримати більше Флориди медичного страхування за нижчою високою ціною.

Ви зазвичай потрібно тільки регулярні огляди або, можливо, щеплення проти грипу? Нова політика для медичного страхування у Флориді будуть зобов’язані надавати “рекомендовано” профілактичних послуг чи ви зустріли Вашої франшизи чи ні. Це профілактика, також матимуть спільного страхування збори і доплати.

Так як ви більше не будете мати потребу Флорида медичного страхування з низькою франшизи з проведення профілактичних послуг за доступними цінами, ви можете скористатися менш дорогих планів. Висока франшиза плани зазвичай мають більш низькі ціни, ніж премія плани зі стандартним франшиз. Навіщо витрачати більше на премії, якщо малоймовірно, що вам потрібно лікаря або медичної допомоги для нічого, крім профілактичної допомоги, яка вже покрита на 100 відсотків? Перехід на високій франшизи плану є тільки першим кроком в отриманні більшого медичного страхування за нижчою ціною.

як ви можете мати високу франшизу план і тільки $ 100 франшизи?

Хоча високої франшизи Флориді план медичного страхування більше не буде робити ви доплачуєте за профілактичну допомогу, ви все одно повинні відповідати франшизи до вашого страхового платить за інші медичні рахунки. Що робити, якщо ви могли б змінити, що, теж?

Чи існує у вашій роботи (або ігри) поставлять вас на більш високий ризик нещасних випадків? Просто ламати руку в лижах аварії може набереш більше, ніж $ 2000 на медичних рахунках. Найвищі франшизи планів не буде ніякої допомоги з $ 2000 медичні рахунки, але ви можете майже повністю усунути ваші франшизи в разі аварії.

Всього за $ 22 на місяць, ви можете скоротити свої франшизи до всього лише $ 100 у разі, якщо ви потрапили в аварію. Довідкова політики аварії є недорогий спосіб підготуватися до несподіванок, не сплачуючи за високою премією Флориді план медичного страхування.

як ви можете скоротити витрати на лабораторні роботи на 80 відсотків?

З високою франшизи політики, ви також повинні платити за будь лабораторні аналізи вам може знадобитися, поки ваша франшиза не буде виконана. Чи знаєте ви, ви можете знизити витрати на лабораторні роботи на 80 відсотків? При замовленні власних діагностичних лабораторних тестів прямо з лабораторії, можна значно знизити витрати, тримайте ваші медичні записи приватних і проактивне управління власного здоров’я.

При замовленні лабораторних досліджень безпосередньо, ви обійти посередника звинувачення і ви можете навіть використовувати той же випробувальної лабораторії компанії, як ваш лікар буде, якщо він розмістив замовлення. Ви можете замовити тести через Інтернет, перейдіть ваш аналіз крові без попереднього запису і ви можете отримати ваші результати в Інтернеті протягом 48 годин. Щось на зразок Всеосяжний Метаболічний панелі, які можуть мати вартістю понад $ 250, якщо зробити в кабінеті лікаря або в лікарню, може коштувати всього $ 45 через компанію випробувальної лабораторії, яка приймає замовлення безпосередньо від громадськості.

З деяких або всіх цих стратегій, ви можете зберегти те, що ви платите за медичне страхування у Флориді низький без шкоди для будь-якої з ваших медичним страхуванням або якості. Збереження з низькими преміями за рахунок високих франшизи плани все-таки дозволить вам отримати доступ до профілактичної допомоги без будь-яких додаткових витрат. З $ 22/month аварії додатковий план, ви можете зменшити ваші франшизи всього $ 100 для випадкових травм і з компаніями прямих лабораторії тестування ринку, ви можете платити менше, ніж половина вартості типової для лабораторних робіт. Що так багато способів, щоб заощадити, Флорида плани медичного страхування
може надати Вам якісну допомогу за нижчими цінами, ніж будь-коли.