Флорида медичного страхування підвищення процентних ставок і котирування

Флорида премії медичного страхування торкнувся нових висот! Кожен Флориди має загальну інформацію, що майже всі річні договори медичного страхування буде терпіти підвищення ставки у верхній частині року. Ця тенденція не нова, і слід було очікувати. Щоразу, коли це питання спливає, схоже, починає винуватих. Флоридці винні корпорації медичного страхування; фірм Медичне страхування винен лікарень, лікарів і альтернативні провайдери медичного обслуговування, постачальники медичного догляду інфляції і звинувачувати політиків, добре, ми вкрай не розуміють, що вони роблять, щоб допомогти питання … Ніхто не здається, бути допитливим про пошук важливою причиною Premium Health збільшення страхового тарифу. Більшість людей, самостійно використовувати, і крихітні власники домашнього бізнесу взяли Флорида медичного Походи Страховий тариф як неминуче зло.

неспростовні факти

Які численні повідомлення говорять нам? Чому премії медичного страхування щорічно ставка збільшиться?

Рівень інфляції і Хіт страхової премії підвищення ставки.

Витрати на охорону здоров’я Америки в 2004 році різко зросла, воно збільшилося більш ніж в 3 рази рівень інфляції. Цього року інфляція склала близько 2,5%, а витрати республіканського здоров’я було близько 7,9%. Страхування роботодавцем здоров’ю або кластера охорони здоров’я страхової премії збільшився приблизно 7.eight% протягом 2006 року, тобто своєрідний подвійний рівень інфляції. Коротко, в минулому році в 2006 році, щорічні премії групи здоров’я аранжує авторами якого роботодавець склав близько $ 4250 для одного плану премії, в той час як типова сім’я премії склав близько $ одинадцять, 250 на рік. Це означає, що в 2006 році роботодавець спонсорські премії медичного страхування збільшилися 7.seven відсотків. Беручи найбільшим хітом були маленькі підприємства, які були 0-24 співробітників. Там медичному страхуванню збільшилися майже на 10,4%

Робітники не пощадив, в 2006 році працівник спільно повинні були заплатити близько $ три, 000 більше в їх внеску в спонсорованих роботодавцем медичного страхування влаштуємо в порівнянні з попереднім роком, 2005 рік. Підвищення процентних ставок, так як живемо “Флорида медичного страхування” Упорядкувати почалося. При висвітленні повне сімейство 4, людина може відчувати збільшення ставок страхування на кожному щорічному оновленні. Якби вони зберегли записи про своє здоров’я страхові внески вони будуть розуміти, що вони в даний час платять близько $ одна, сто більше, ніж вони заплатили у 2000 році за той же обхват і з тією ж компанією. Той же пункт був знайдений дослідженням у галузі охорони здоров’я Educational Trust, а також Фонду сім’ї Кайзер у своєму оглядовому доповіді на 2000 рік. Вони показали, що страхові внески медичного страхування, який спонсорується роботодавцем збільшиться приблизно в чотири рази, ніж зарплати працівника. У цій доповіді також говориться, що з 2000 року внесок персоналу в групі медичного страхування спонсорські роботодавцем була збільшена більш ніж на 143 відсотків.

Один ділова людина пророкує, що якщо нічого не закінчено, а також медичному страхуванню продовжують рости, що в 2008 році число медичних премії внесок роботодавець може перевершити їх прибутку. Професіонали всередині і за межами сектора страхування здоров’я Флорида, припустимо, що причиною збільшення ціни Флориді внесків медичного страхування обумовлені багатьма факторами, як високі витрати адміністрації, інфляція, погані або нездоровим управління, підвищення цін на медичне обслуговування, відходи і т.д.

Флорида медичного походи страхового тарифу впливають на кого?

Зростання ставок страхових Флориди здоров’я в цілому впливає на більшу частину Флориди, які живуть в нашому прекрасному стані. Найкраще постраждалих individudals є мінімальної заробітної плати та низької заробітної плати працівників. Останні краплі в оновленні медичного страхування в значній мірі від цієї групи низького доходу. Вони просто не можуть дозволити собі високі страхові премії Флориди здоров’я. Вони знаходяться в ситуації, коли вони не можуть дозволити собі медичну допомогу, і вони не дозволяємо медичного страхування, які, асоційовані з достатнє охоплення. Практично [* fr1] всіх американців вважають, що вони є додатковими турбує зв’язку з високим рівнем медичного страхування і високі витрати на охорону здоров’я, по-іншому у них є рахунки на щомісячній основі. Опитування спільно вважає, що навколо сорок два% американців не можуть дозволити собі високу вартість медичних послуг. Існує одна жахливо захоплююче дослідження, проведене дослідниками Гарвардського університету. Вони показали, що шістдесят вісім% людей, які подали банкрутства покриттям себе і своєї сім’ї за рахунок медичного страхування. Середній марнотратний франшиз для фізичних осіб подали банкрутства були дванадцять близько $ 000 на рік. Вони спільно знайшов кілька з-відношення між медичними витратами та банкрутства. Національного обстеження спільно повідомляє, що основною причиною, щоб люди не потребують медичного страхування є те, що висока ставка премії медичного страхування.

Як урізати високі медичного страхування Флориди цінність? Ніхто не знає напевно. Є абсолютно різні думки і консультантів, здається, не рахуючи бути один з одним. Фахівці в галузі охорони здоров’я вважають, що якщо ми, як правило, буде збільшити число здорових людей шляхом поліпшення підходу до життя і регулярні фізичні вправи, розумний і т.д. дієти, чим, природно, вони хотіли б буде менше Медична допомога, послуги, що знижує стрес охорони здоров’я і, отже, вартість . (цього року у Флориді рівень куріння збільшився на 21,7 шт) Один флоридский саркастично повідомив, що маються “максимуми” і “мінімуми в сфері охорони здоров’я, які необхідні для назад. Це штаті Флорида є “високої” ціною в медичній допомозі в порівнянні з альтернативними Штатів і «низького» в якості медичної допомоги.

Флорида медичного страхування підвищення ставок залучив кілька шахрайств. Ці махінації спливають багато фіктивні страхові компанії і забезпечують низьку вартість медичного страхування швидкості, які приваблюють кілька людей на них. Ці компанії іноді через assosiations, які знаходяться в різних державах.

Тим часом авторитетних компаній медичного страхування Флорида дати зовсім різні види медичного страхування, як роботодавця спонсором медичного страхування кластера, трохи медичного страхування бізнесу, індивідуальні і т.д. медичного страхування для величезної кількості співробітників та їх сімей. Проте існують різні люди у Флориді, які мають під собою ніякої медичної страховки. У ці дні роботодавець також знайшов його складно вибирати, як запропонувати роботодавцю спонсорованих медичного страхування групи своїм працівникам, тому, що обидва з них приходять в певний момент угоди.