Флорида медичного страхування пропонує прорив у медицині

Як лікарі Флориди використовувати нові медичні прориви в технології, Флорида медичного страхування є ключовим для жителів штату, щоб скористатися новими процедурами. Це вірніше, ніж будь-коли в даний час, що Флорида жителі можуть бути одними з перших в країні, щоб отримати вигоду з останніх досягнень в області обробки зображень і радіології технологій.

Просто стають доступні в червні 2010 року, новий пристрій вже дозволяє лікарям лікувати артерій і вен, які не можна побачити неозброєним оком. Дубльований ™ вен перегляду, ця нова технологія використовується інфрачервоне світло зображення червоних кров’яних тілець. Це дозволяє відеокамери захоплення і проектувати зображення на шкіру пацієнта за допомогою комп’ютерів. І ось чому ця нова технологія є проривом для пацієнтів, а також лікарі.

“Без цієї складної технології огляд, лікарі можуть бачити тільки вени на поверхні”, говорить д-р Вільям Жюльєн, ендоваскулярного хірурга і президент Південної Флориди судинної Associates в Маргіт. Жюльєн є одним з усього лише шість лікарів в країні, щоб охопити нові технології. Він також є першим лікарем в Південній Флориді використовувати вени ™ для перегляду своїх пацієнтів.

Це приклад того, чому це важливо досліджувати лікарі і лікарні, які вважаються “в мережі”, коли ви ходите по магазинах для медичного страхування в штаті Флорида. При більш високих марнотратний витрати на поза мережею провайдерів медичних послуг, ви, швидше за все, щоб тільки виграти від послуги, доступних в мережі провайдерів. Всякий раз, коли ви порівнюєте Флориді планів медичного страхування, не забудьте розглянути мережа провайдера насправді ви отримуєте.

нові медичні технології візуалізації може допомогти хворим на рак

На практиці Жюльєна, жила перегляду ™ направляв лікарів для виконання процедури називається склеротерапія. Ось де сіточки усуваються за допомогою ін’єкцій їдкі хімікати. За словами Жюльєна, нова технологія “як бути Супермена і мають рентгенівський зір».

™ вен перегляду допомагає в багатьох ситуаціях, де жив важко виявити неозброєним оком, наприклад, для хворих на рак жилах якого були ослаблені в результаті хіміотерапії. Лікарняний персонал може використовувати цю нову технологію при призначенні хіміотерапії, забір крові, вставка крапельниці або при пошуку вени у діалізних пацієнтів.

Пацієнти виграють, тому що пристрій показує лікарі саме там, де доступ до вені. Це допомагає полегшити стрес кілька викликають голки джебом і наступні синці і біль деякі пацієнти відчувають.

досягнення в галузі візуалізації та радіології може допомогти запобігти інсульти

Інший технічний прогрес в області візуалізації та радіології допомагає з стентування сонної артерії, який використовується для профілактики нападів стенокардії. Цей тип стентування сонної артерії також має потенціал для поліпшення виконавчих функцій мозку, включаючи пам’ять і розумову.

У цій процедурі стента використовується для розширення сонної артерії, який був звужений бляшки. До ангіопластика, крихітний фільтр використовується для видалення зміщеного частинок, які могли б сприяти погіршення психічних функцій. Нові дослідження показали, що “пацієнт із зниженою психічної функції … може мати звуження сонної артерії, що ніхто не може бути в курсі”, відповідно з Жюльєном. Нова технологія візуалізації може допомогти лікарям для виявлення цієї проблеми.

Ще однією перевагою нової технології є скорочення потреби в серйозній операції. Технологічний прогрес візуалізації допомогти хірургам скоротити критичний момент операції. Зменшення кількості часу, що пацієнти повинні витримувати операції означає, що пацієнти зазвичай вимагають менше часу для відновлення, а також пацієнти можуть відчувати менше болю після операції.

Без “право” медичне страхування для Флориди, ви не зможете отримати користь з цих та інших медичних проривів. Коли ви переглядаєте Флориді котирування медичного страхування, пам’ятайте, що реальна причина ви отримуєте медичну страховку. Ось, щоб отримати якісну допомогу вам потрібно, і це означає, що ви повинні розглянути, які лікарі і лікарні ви будете мати доступ до перш ніж купити.