Флорида медичного страхування проблеми EasyToInsureME

У минулому, застосовуючи для медичного страхування був досвід відкриття очей для багатьох.

Труднощі з отриманням доступними цінами медичного страхування в Сонячному штаті завжди було важко, але зараз вона досягла епічних масштабів. Жителі Флориди можливе виникнення ряду страхових проблем, пов’язаних, зокрема вимога спростування, захмарні премії, анулювання, або відмова надати або відновити свою політику. Губернатор Флориди Кріст обіцяє виправити проблему і принести доступного страхування для жителів усіх Флориди. Демократи штовхають за медичною допомогою реформи законодавства в ході поточної сесії законодавчого органу. Вони спонсорують законопроект, який просять виборців у 2008 році, щоб вставити гарантії до Конституції, що всі діти у Флориді будуть мати доступ до медичного страхування до липня 2010 року.

На недавній конференції страхування в Орландо, Флорида медичного однієї страхової агент, Маргарет Margolas пояснив процес, “Перед тим як видати поліс медичного страхування у Флориді, страхові компанії, що пропонують індивідуальні поліси медичного страхування оцінити певну інформацію про Вас, щоб визначити, наскільки ймовірно, що Ви є претензії. “Це називається” андеррайтинг “.

Вона говорила з сотнями власників бізнесу про охорону здоров’я для ролі незастрахованих та окремих компаній, що у наданні медичної допомоги. Margolas сказав: “Особи шукає медичного страхування зазвичай не може знайти політику, щоб покрити минулі проблеми зі здоров’ям.” Як людина з уже існуючих умов отримати освітлення? Наймання професійного медичного страхування «Консультант» може допомогти. Ці консультанти зазвичай працюють без яких витрат для споживачів, їх навчання в яких оплачується лікарем.

Для будь-якого політика в галузі охорони здоров’я, компанія може розглянути вік, рід занять, поточного стану здоров’я та історії хвороби. Вони можуть також подивитися на спосіб життя і звички, щоб побачити, який тип ризиків для здоров’я людина може мати. Якщо індивідуальні фактори ризику показують, що претензії, швидше за все, компанія може стягувати більше за політику або навіть гірше, відмовляються охоплення.

Більшість індивідуальних медичних страхових компаній у Флориді є певні умови щодо чинників ризику і вже існуючих умов. Обмеження на ризик і “вже існуючих умов” є стандартною частиною більшості планів в галузі охорони здоров’я. Ці обмеження переконатися, що допомоги виплачуються тільки для умов, які зустрічаються в природі, і тільки після вашого медичного страхування набирає чинності. Платити тільки за послуги затверджені умови і покриті допомагає стримувати витрати на охорону здоров’я і запобігання можливих зловживань страхування.

Правовий аспект всього цього є “нерозкриття вже існуючих умов може поставити під загрозу майбутні вимоги” або не визнають політику. Окремі компанії медичного страхування може повністю виключити покриття для раніше існували умов шляхом приєднання «виключення вершника” в політиці.

Якщо заявник перераховує їх уже існуючими умовами щодо застосування та покриття компанія випускає не підключаючи виняток вершника, компанія повинна почати охоплює раніше існуючих умовах, коли вже існуючі політики чекає терміну. Вже існуючі умови періоди очікування може бути не більше двох років на окремих політик. Виняток вершники можуть бути в силі на невизначений термін.

У Флориді, а в інших штатах, як Техас, якщо людина переходить з групи, уряду, або план церкви здоров’я окремих поліс страхування здоров’я, вони не будуть піддаватися новим вже існуючі умови періоди очікування, якщо вони були 18 місяців попереднього охоплення, з не більш ніж 63 днів перерви в обхват.

Що ще може хтось зробити, щоб отримати індивідуальний план здоров’я? Корпорації можуть придбати поліс страхування здоров’я, які охоплюють вже існуючих умов для своїх співробітників так багато в CPA рекомендують використовувати S-корпорацій статус замість індивідуальних. Просто створіть S-Corp онлайн від такої держави, як Невада і Делавер, ($ 350), а потім подати заявку на виплату в рамках корпорації.

Купівля страхування без S-Corp означає більше обмежень у політику; швидше за все, кінцевий результат буде свого роду «готівкові за послуги” план, РРО або HMO плану. Ці плани є найбільш типовими.

“Один невеликий рада, коли справа доходить до застосування для індивідуального страхування здоров’я: претенденти повинні бути відкритими і чесно відповісти на всі питання про медичних умовах. Утримання інформації про хворобу або ліки погано, медичної страхової компанії може відмовити в подальших претензій “.

Задавайте питання, особливо якщо формулювання політики важко. Будьте впевнені, про особливості медичного страхування. Не бійтеся звернутися за роз’ясненням про деталі політики. Щоб отримати додаткову інформацію, мають страхування Флорида медичного консультанта дати вам пояснення. Постарайтеся, щоб отримати відповіді у письмовій формі.

Якщо людина втрачає медичну страховку від їх роботи, вони можуть зважитися продовжувати охоплення страхування називається COBRA. COBRA позначає (Консолідований бюджет Омнібус примирення закону). COBRA закон, який зобов’язує роботодавця забезпечити можливість збереження свого членства в план медичного страхування. Однак заявники повинні оплатити весь щомісячний частина премії, сплаченої підприємством раніше. Більшість людей дивуються високої вартості премії COBRA, яка може досягати до 500 $ в місяць.

Якщо жоден з перерахованих вище способів щодо скорочення робіт витрати на страхування, то єдиний спосіб це піти на стандартних окремих поліс страхування здоров’я. Як згадувалося раніше, вони, як правило, дорогі, але інтернет-сайтів може допомогти бур’янів Флориди через насипу політики і вибрати кращу ціну і охоплення доступні.