Флорида медичного страхування необхідних для спалаху грипу гірше, ніж в минулому сезоні

Зима пору року вам потрібно медичного страхування у Флориді найбільше? Це, звичайно, час, коли все більше людей схильні до грипу і жителів Флориди вже мають справу з грипом, раннє, ніж звичайно в цьому сезоні.

З вересня, штам грипу відомі як AH3 була помічена і 123 смертей, як вважають, пов’язана з трьома спалахами грипу. Це звичайно, тому що сезон захворюваності на грип піку пізніше в січні і лютому. Він затягується іноді на до квітня або травня.

Раннє вторгнення може зловити багато людей, перш ніж вони отримують щеплення від грипу, але версія цього року не пташиний або свинячий грип. За словами Юлії Гілл, директор Відділу боротьби з хворобами у Флориді Департамент охорони здоров’я, “Штам циркулює AH3 напруги. Це не грип штаму в минулому сезоні, і це хороший матч для поточної вакцинації доступні”.

де спалахи грипу у Флориді?

Як це було в минулі роки, грип був вперше виявлений в Центральній і Південній Флориді. Це поширюється звідти і три спалахи були зареєстровані. Вони видно в довгостроковому догляді центр, будинки престарілих та школи.

Гілл каже, що щеплення від грипу вже широко доступні з графства департаментів охорони здоров’я і лікарські кабінети. Навіть деякі аптечні мережі забезпечити вакцинацію зараз. Флорида планів медичного страхування, придбані після реформи охорони здоров’я березні 2010 надають безкоштовні щеплення без доплати або того, щоб зустрітися франшизи.

, Який знаходиться на самому високому ризику для грипу?

У сезоні 2009-2010 грип, H1N1 переріс у першу пандемію грипу в більш ніж 40 років. Досі, грип залишається непередбачуваною, але Центрів з контролю і профілактики захворювань (CDC) очікують побачити H1N1, поряд з іншими вірусами грипу, протягом всієї зими.

2010-2011 вакцини проти грипу бореться трьох вірусів, які за прогнозами, буде найбільш поширених в даний час, в тому числі H1N1, H3N2 і вірус грипу В. Кілька груп людей як і раніше з високим ризиком серйозних ускладнень. Люди з хронічними проблемами, такими як астма, діабет або серцеві і легеневі захворювання потребують більшого захисту. І ті, хто старше 65 років і з дітьми, також з високим ризиком, як і жінок, які вагітні.

Бо тільки діти, які у віці шести місяців і старше повинні бути вакциновані, CDC рекомендує, щоб люди, які піклуються про молодих діти отримують щеплення, щоб уникнути проведення вірусів до дітей. CDC також рекомендує, щоб будь-яка людина з симптомами грипу уникати контакту з іншими людьми, принаймні 24 годин після лихоманки закінчується без використання ліків, щоб зменшити його.

як можна медичному страхуванню для Флориди боротьбі з грипом?

Якщо ви отримуєте грипу, противірусні препарати (НЕ антибіотики) може скоротити кількість часу, Ви відчуваєте себе хворими і зробити ваші симптоми м’якше. Ці противірусні препарати не продаються без рецепту і доступні тільки за рецептом лікаря.

Ви повинні приймати їх протягом перших двох днів, що у вас симптоми, такі як біль у тілі, кашель, втома, лихоманка і озноб, головний біль, нежить або закладеність носа або біль у горлі. Деякі люди мають тільки респіраторні симптоми без лихоманки і інші мають діарея і блювота з грипом.

Брак вітаміну D може призвести до зростання поширення грипу

UCLA вчених, серед інших, опублікованих досліджень про те, що природний стероїдний гормон є сильнодіючим антибіотиком. Це стероїдний гормон є вітамін D. У той час як вона безпосередньо не вбиває бактерії і віруси, вітамін D збільшує виробництво білків, які називаються антимікробні пептиди.

Двісті цих антимікробних пептидів, як відомо, руйнує стінки клітин бактерій, грибків і вірусів, подібних вірусу грипу тримати легкі інфекції безкоштовно. Дослідники з Massachusetts General Hospital і Дитячої лікарні Бостона разом з ученими з Університету Колорадо Денвера школи медицини думаю вітаміну D може допомогти руку нашої імунної системи. Проблема в тому, що більшість людей мають низький рівень вітаміну D в їх крові під час зими, коли удари грипу.

Додатковий прийом вітаміну D3 і захищений страховою Флориді здоров’я може допомогти вам пройти через нинішній сезон грипу та тих, хто попереду. Це також гарна ідея, щоб збільшити миття рук та дезінфекція зазвичай ручкою товари у себе вдома і в офісі.