Флорида медичного страхування необхідних для нестримної хвороба серця

Чи розумієте ви, що більше чверті всіх випадків смерті у Флориді результат від хвороби серця? На щастя, існують фактори ризику, які можна перевірити тому ви можете зловити хвороба серця, перш ніж вона загрожує вашому житті. Ось де Флорида медичного страхування приходить дюйма Регулярні огляди та інших профілактичних випробувань ваш кращий вибір, щоб зупинити хворобу серця, перш ніж зупиниться вас. Чи знаєте ви, чи є у вас факторів ризику серцево-судинних захворювань?

Деякі з цих факторів дійсно очевидні. Наприклад, куріння, не займаєтеся, носити з собою багато зайвої ваги і не є адекватне кількість фруктів і овочів щодня все поставити вас на ризик розвитку серцевих захворювань. Що достатню кількість фруктів і овочів? Експерти посилаються від п’яти до дев’яти порцій на день. Інші фактори ризику, ймовірно, буде потрібна допомога лікаря для вас ідентифікувати.

медичного страхування у Флориді сприяє профілактиці захворювань

Високий рівень холестерину є небезпечним фактором ризику, і ваш рівень холестерину може змінюватися протягом вашого життя. На жаль, ви можете мати високий рівень холестерину, не проявляючи жодних симптомів тому дуже важливо, щоб перевірити на ньому. Як лікар скажу, якщо у вас високий рівень холестерину?

Це зроблено за допомогою аналізу крові називається ліпідного профілю. Не всі холестерину є дуже небезпечно, тому що насправді необхідно певну кількість його, щоб забезпечити стабільність зовнішніх мембран клітинах. Холестерин є тільки проблема, коли він забиває артерії з вкладами. LDL холестерину, які часто називають поганим холестерином, може обмежити артерії в серце і привести до утворення згустків крові, які викликають серцеві напади.

Ліпідного профілю зазвичай робиться після того, як годують протягом дев’яти до 12 годин або в основному на ніч. Це допомагає позбутися будь-якого жиру ви, можливо, з’їли. Цей профіль може показати свою загального холестерину, ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ), ліпопротеїни високої щільності (ЛПВЩ) і тригліцеридів, які є свого роду жирів у крові. Коли рівень холестерину перевіряє в порядку, експерти рекомендують, що ви тримаєте її моніторингу, перевіряючи кожні п’ять років. Якщо ваш ліпідного панель показує небудь проблеми, або у вас є фактори ризику для серцевої хвороби, вам потрібно контролювати рівень холестерину частіше, залежно від тяжкості вашого факторів ризику.

Як високий рівень холестерину, високий кров’яний тиск може не мати симптомів і залишатися непоміченими без тестів. Аптеки та ярмарки здоров’я часто мають вільний кров’яний тиск сортувального обладнання. На жаль, ці машини не може бути відкалібрований досить часто, щоб гарантувати вашу свідчення точні. При відсутності факторів ризику серцево-судинних захворювань, рекомендується, що у вас є лікар прочитав ваше кров’яний тиск принаймні кожні пару років.

Ще один важливий фактор ризику для серцевої хвороби діабет, і що хвороба не може подібним чином немає попереджувальних знаків. Ваш лікар може сказати, чи є у вас діагностованого діабету з випадковим або голодуючи випробування глюкози в плазмі. Посту аналіз, як правило, дешевше. Як глюкози випробувань показують, чи є у вас діабет?

Глюкоза є палива ми отримуємо з їжі, але наше тіло повинне виробляти інсулін для того, глюкози, щоб потрапити в наші клітини і живлять їх. Гормон інсулін, що виробляється підшлунковою залозою, але коли мало або взагалі не інсулін виробляється або наші клітини не реагують на інсулін, ми втрачаємо глюкози нам потрібно, щоб живити наші клітини. Якщо клітини не можуть отримати доступ до глюкози, він просто накопичується в нашу кров і виводиться з сечею. Ось чому люди з діабетом часто інсуліну таблетки або ін’єкції.

Флорида медичного страхування і реформу охорони здоров’я

Коли у нас є доступ до обміну здоров’я в 2014 році, приватні Флорида плани медичного страхування будуть необхідні для покриття діагностичні тести, які були рекомендовані профілактичних послуг Цільовий групи. Він складається з експертів, які були призначені федеральним урядом для розгляду 2400 опублікованих звітів клінічних досліджень щодо профілактичних послуг. З 1984 по 1989 рік, цільова група підготувала посібник з клінічної профілактичних послуг, які оцінювали 169 профілактичних послуг на предмет їх ефективності. У результаті керівництво рекомендується, які послуги були найбільш ефективними і повинні бути включені в періодичні іспити здоров’я.

Тому немає нічого дивного, що коли у вас є медична страховка у Флориді, у вас більше шансів отримати вигоду від такої періодичних іспитів. Це просто дає вам більше шансів зловити проблеми зі здоров’ям рано, поки у вас є час ви будете потребувати, щоб знизити ризик серйозних захворювань, як хвороби серця. Флорида медичного страхування тільки один спосіб, щоб допомогти зупинити хворобу серця, перш ніж він зупиняє вас.