Флорида медичного страхування може врятувати життя

Сенатор-республіканець Мітч Макконнелл, спираючись на 32 сенаторів-республіканців, подав юридичну резюме у федеральному випадку у Флориді, яка кидає виклик вимога для більшості людей мати медичну страховку у Флориді як неконституційні.

Республіканський конгресмен Джон Бонер з Огайо сказав: “Ми вважаємо, що Obamacare зруйнована кращих охорони здоров’я в країні, ми вважаємо, що призведе до банкрутства нашого народу, ми вважаємо, що вона повинна бути скасована і замінена здорового глузду реформ, щоб знизити вартість медичного страхування “.

Звичайно, витрати на медичне страхування стосується більшості американців, але в тому, що найвищим пріоритетом для більшості людей в нашій країні? Дослідники орали через лікарняні записи всій країні, щоб побачити те, що розрив між заможними і незаможними, коли мова йде про медичне страхування, насправді стоїть наш народ. Те, що вони виявили можуть вас здивувати.

медичного страхування у Флориді це не розкіш

Від гарматний постріл рани травма травми, від раку молочної залози практично всі причини, діти були госпіталізовані, людей, які не мають медичної страховки частіше вмирають в лікарнях, ніж люди з медичним страхуванням. Це було передбачувано, що якщо ви не можете дозволити собі піти в лікарню, ви, швидше за все, помре, коли поранені або хворі. Ви очікували, що нерівне звернення всередині лікарень, а також?

Численні дослідження показали, що люди, які не мають медичної страховки, можливо, помер від низької якості стаціонарної допомоги. За словами одного з дослідників, Сара М. Ліон, доктор медичних наук, який є легеневої реанімації та науковий співробітник лікарні Університету Пенсільванії, “більш високий рівень смертності для незастрахованих пацієнтів, здається, не бути викликано незастрахованих пацієнтів тенденцію йти в лікарні з поганим загальним якістю. Замість цього ми виявили, що навіть при вступі на той же лікарні, та з урахуванням інших відмінностей між пацієнтами, критично хворих людей без страховки мають менше шансів вижити, ніж ті, з окремими або Medicaid страхування “.

“Менше шансів вижити” є відносно м’яким описом того, що відбувалося в те, що деякі люди вважають “найбагатшою країною у світі.” Джона Хопкінса дослідники підрахували, що деякі діти померли 17 000 менше, ніж за пару десятиліть в лікарнях США – дітей, жила б, якщо тільки вони були охоплені медичним страхуванням.

Флорида медичного страхування і Конституції

Деякі члени нашого конгресу кажуть, що борються за конституційністю вимагають більшість американців мати страховку, чи можуть вони дозволити собі купити його, або ми всі в чіп, щоб допомогти фінансувати його для тих, хто не може. Право на життя було конкретно розглянуто наступні декларації тринадцяти Сполучених Штатів Америки в одному з найвідоміших заяв в нашій історії:

“Ми вважаємо ці істини самоочевидними, що всі люди створені рівними, що вони наділені їх Творцем певними невідчужуваними правами, до числа яких належать життя, свобода і прагнення до щастя -. Що для забезпечення цих прав, людьми засновуються уряди, що черпають свої законні повноваження зі згоди керованих … ”

Як примирити ідею, що засновуються уряду серед нас, щоб допомогти нам забезпечити право на життя з більш високої смертності госпіталізованих, незастрахованих пацієнтів? Дослідники зафіксували, що незастрахованих пацієнтів в критичному стані може бути менше шансів на отримання певної критичної процедури по догляду, в тому числі гострих гемодіалізу, розміщення центральних венозних катетерів і трахеостомией, ніж люди захищені особисте страхування або Medicaid.

Розширення і стандартизації якості охорони здоров’я, що всі громадяни повинні через реформа охорони здоров’я може врятувати життя. До наших «уряд» не піднімає значення, що надається нашого життя, тобі і карти в руки, щоб захистити себе з медичним страхуванням у штаті Флорида.