Флорида медичного страхування для юридичних та фізичних осіб

Це може бути важко отримати Флорида медичного страхування, оскільки політика може ввести в оману, а також дорогі. Тим не менш, з трохи в поглибленому дослідженні, це не так уже й важко отримати цитату чи політика, який відповідає вашим потребам. Для того, щоб отримати вигоду з найнижчих показників премій, золоте правило, це запитати ваших агентів багато питань і бути допитливим. Зрештою, важливо, щоб вибрати ідеального здоров’я Флорида страхового поліса, оскільки вона значно впливає на ступінь відходу, що ви отримаєте у вигляді страхувальника.

заощадити гроші на медичне страхування Флорида

Перше рішення полягає у використанні плану, який поставляється з більш високою франшизи. Тому ми пропонуємо цьому є той факт, що таким чином це не так легко зустріти суму франшизи. Ви можете насправді зможе заощадити $ 800 на рік на страхування здоров’я шляхом підвищення суми франшизи, скажімо, на $ 1000, а якщо ви не робите це, ви, напевно, зійшли з розуму. Приблизно через рік з чвертю, ви можете покрити $ 1000 досить легко.

Чи всі ваші розрахунки добре і запитати про високу доступною франшизи. З надійним постачальником, ви можете отримати всі ваші питання відповіли і цифри спрощена. Переконайтеся, що попросили після чергової найбільшу кількість Вашої франшизи.

Можна подумати, що політики, які пропонують співпрацювати платять лікарям здатися великий, але це рідко правду. Справді, ваша співпраця заплатив Флорида медичного страхування може коштувати вам багато грошей кожен місяць. Вони не так економія грошей, як здається. Якщо ви знаходитесь в мережі РРО, ви можете скористатися знижкою для планування відвідування офісу. Відвідування лікаря може коштувати до $ 50 до $ 60.

Якщо ви покінчити з оплатою елементом спільного офісу, це може врятувати вам нічого від $ 500 до $ 800 на рік. Для того, щоб спільно особливість оплати ефективним, ви повинні планувати принаймні 20 або 30 відвідувань щороку. Насправді це набагато краще, ніж те, що здається і, бачачи ваш лікар за 35 доларів не по кишені.

Перейти на план, який має рецепт франшизи. Остерігайтеся проти носіїв Флорида медичного страхування який може буквально губки ви для фірмових охоплення рецепта. Родові назви досить недорогий, щоб почати с, і якщо ви шукаєте фірмові або не загальний охоплення рецепта, ви можете легко франшизу на них, тим самим заощаджуючи значну суму грошей, які інакше вимагають оплати за премії.

Загалом, плани є метод спільної оплати за родові імена, і вони навіть вводити річний франшизи для фірмових ліків за рецептом. Для усунення фірмових франшиз, ви, ймовірно, буде загострюватися ваші премії. Основний факт: якщо це співробітництво платить, це завжди страховка, яка бере гору. Остерігайтеся асоціація планує, оскільки вони не є рідними страхування Флорида плани. Вони дозволяють страхову компанію обдурити ваші гроші.