Флорида медичного страхування ви можете жити без нього

Жителів Флориди у віці до 65 років, майже чверть не користуються захистом, яка поставляється з медичним страхуванням у штаті Флорида. Це робить Флорида друге місце в країні (штат Техас, є гіршим) для не допомагає жителям регулярно отримувати медичну допомогу, і лікарень у Флориді відчували це вага, як ситуація стає все гірше.

Це відсутність страхового покриття впливає на лікарні догляду за незастрахованих, на відділення невідкладної допомоги лікарень і, що найбільш суттєво, на стаціонарну допомогу. На думку дослідників з Центру Джона Хопкінса Дитячий, не маючи медичної страховки, можливо, сприяли загибелі десятків тисяч дітей, що надійшли в американські лікарні.

Ці дослідники орав через більш ніж 23 мільйонів лікарняних записів зібраних з 37 держав у період між 1988 і 2005 роками. Всі рівних, вони виявили, що незастрахованих дітей було 60 відсотків більше шансів померти в лікарні, чим були для дітей, захищених медичного страхування. Незастрахованих дітей з’явилося більше шансів померти, незалежно від стану їх здоров’я.

Хоча це не захоплення смерті дітей, які ніколи не робили його в лікарню або тих, які були змушені покинути лікарню занадто рано, вона відображає, що позбавлення дітей медичного страхування можливо, призвело до майже 17000 смертей менше, ніж за пару десятиліть.

У Флориді, число дітей, втілені в цьому небезпечному положенні росли. Цілих 797 000 дітей (це один з шести), можуть зіткнутися з такими смертні вироки, поки не отримають захист медичного страхування у Флориді.

Як неймовірним, як це звучить, в США, “Якщо ви дитина без страховки, якщо ви серйозно хворий і в кінцевому підсумку в лікарні, ви на 60 відсотків більше шансів померти, ніж хворою дитиною в наступному номері, який має страхування “, відповідно до Fizan Абдулла, доктор медицини, доктор філософії, який є дитячим хірургом у лікарні Джона Хопкінса дітей.

щось робиться, щоб врятувати дітей у Флориді?

Губернатор Флориди Кріст створеного титульного Флориди, який був схвалений законодавчим органом, в спробі забезпечити доступне медичне страхування для Флориди. У вересні цього року федеральна реформа охорони здоров’я почнеться також для зміни форми дискримінації щодо тих, хто не мають медичної страховки.

Станом на 23 вересня 2010 року, страховики більше не будуть мати можливість скасувати страхові поліси, коли люди хворіють, якщо страховик не може довести, шахрайства з боку страхувальника. Флорида плани медичного страхування підлягають внутрішні і зовнішні заклики коли страхове покриття або вимог відмовлено. Це означає, що ви будете мати право подати апеляцію на рішення страховика безпосередньо в компанію і через незалежної зовнішньої агента. До 2014 року, коли здоров’я стає доступним обмін, страховики більше не будуть мати можливість виключити охоплення відомі проблеми зі здоров’ям.

Як і інші держави, Флорида зможуть подати заявку на федеральні гранти, щоб створити незалежний офіс омбудсмена допомогти з подання та розгляду апеляцій і скарг. Це підрозділ також може допомогти жителям вступити до медичне страхування для Флориди, вибрати лікуючого лікаря і використовувати посібники з медичного страхування.

Флорида також зможе претендувати на федеральні кошти для надання допомоги державних чиновників переглянути надмірне збільшення ставок премій зі страхування здоров’я Флориди. Флорида матиме право санкціонувати страховиків, коли збільшення страхових внесків не може бути виправдане. Всі ці вдосконалення може сприяти поширенню захисту медичного страхування для більш дорослих і дітей.

Цього року буде початок великих змін, спрямованих на припинення дискримінації щодо людей, які хворіють. Ця допомога може прийти надто пізно, занадто багато, але не дозволяйте нікому жертвою руйнівних наслідків, які не мають медичного страхування у Флориді.