Флорида кандидат Сенату клянеться скасувати Флориді реформи медичного страхування

На тлі численних реформи охорони здоров’я у Флориді і підігрівом національних дебатів охорони здоров’я, як республіканці, так і демократи турбуватися про можливі зміни в системі охорони здоров’я Флориди. Флориді демократи, на користь здоров’я зусилля з реформування охорони здоров’я, стурбовані тим, що подає надії кандидат Республіканської партії сенату може представляти серйозну загрозу для якості системи охорони здоров’я Флориди.

Республіканська Марко Рубіо ні, досі, здавалося, не становлять серйозної загрози для реформи охорони здоров’я в штаті Флорида. Однак, як кандидат від Республіканської партії продовжує нарощувати підтримку його кандидатури на сидіння GOP Сенату, демократи стають все більш стурбовані тим, що Рубіо може зробити, якщо на виборних посадах. Найголовніше, демократи побоюються, що Рубіо скасує Флориді реформи медичного страхування в разі його обрання.

Це не дивно, Рубіо сказав собі, що він планує скасувати Флориді реформи медичного страхування, якщо він виграє місце в Сенаті. Це скасування, сказав він, може означати зниження витрат на медичне страхування для мешканців Флориди і підвищення доступності медичної допомоги для всіх. Демократи, однак, не бачать його таким же чином, і не викликається Рубіо “нічого більше, ніж типовий політик, який знаходиться в руках індустрії медичного страхування”, говорить Ерік Jotkoff, Флорида представник Демократичної партії.

Згідно Jotkoff та прес-релізі, опублікованому на Флориду демократичної партії, якщо Рубіо дійсно має альянс з компаніями Флорида медичного страхування, а демократи підозрюють, Флорида жителів міста доведеться більше платити за охорону здоров’я, ніж будь-коли раніше. Крім того, такий союз призведе до збільшення федерального бюджету, зниження доступу до медичної допомоги, а також створити фінансові труднощі для багатьох жителів Флориди, що беруть участь в програмі Medicare.

“, Пообіцявши сьогодні скасувати медичного страхування реформи Марко Рубіо не тільки обіцяли додати в дефіцит федерального бюджету і заперечувати сімей доступ Флориди до охорони здоров’я, але скасувати Рубіо також змусити літніх людей продовжувати платити за різкого підвищення витрат за рецептом ліків з їхні кишені шляхом повторного відкриття Medicare Частина D дірка від бублика “, заявив, що партія Демократичний Флорида в прес-релізі, випущеному раніше цього місяця. Відміна Рубіо також означає, що він хоче дозволити страховим компаніям відмовляти охоплення коли ви захворіли через уже існуючих умов. ”

Як витрати на охорону здоров’я продовжують рости, у тому числі витрати на плани медичного страхування, одна з кращих речей, що Флорида жителі можуть зробити, щоб допомогти захистити їх здоров’я і їхні гаманці надходити в план медичного страхування зараз, щоб зафіксувати щомісячні ставки страхових внесків перш ніж вони збільшуватися.

Є багато різних типів планів медичного страхування і медичних послуг страхової план. Для того, щоб знайти правильний план медичного страхування для своїх конкретних потреб, способу життя, і бюджети, Флорида жителі повинні проконсультуватися з кваліфікованим план медичного страхування брокер, який може допомогти порівняти план медичного страхування пропозиціях і ціни, щоб знайти кращий для кожного окремого заявника. Наприклад, жителі Флориди зможете отримувати планів медичного страхування через їх роботодавців на додаток до планів медичного страхування, що вони мають право на самостійно. Навіть якщо житель Флориди може отримати план медичного страхування через роботодавця, він чи вона може бути в змозі отримати кращий тариф, за задумом він або вона отримує незалежно від роботодавця.

Один з найпопулярніших варіантів страхування здоров’я плану охорони здоров’я ощадний рахунок плану, який дозволяє учасникам заощадити гроші у високі відсотки приносить ощадний рахунок, що вони можуть виділити для оплати витрат медичного страхування. З медичні ощадні рахунки, учасники також отримають податкові відрахування для засобів, які вони депозит на їх медичні ощадні рахунки і використання на відбірковому медичні витрати. Крім того, варіанти Здоров’я ощадні рахунки приходять з високою франшизи планів медичного страхування, які мають низькі щомісячні премії, що значно знижує учасників щомісячні витрати охорони здоров’я.

Всякий раз, коли надходження до новий план медичного страхування або зміни планів медичного страхування, важливо для людей, щоб поговорити з досвідченим консультантом медичного страхування, щоб вони мають всю інформацію, необхідну для прийняття мудрих фінансових охорона здоров’я рішення для своїх конкретних потреб, бюджетів, а спосіб життя.