Флорида законодавця розглядають розширення дитиною медичного страхування

Флорида законодавчих зборів штатів планують подати в цьому році законодавство, які покликані розширити субсидованих державою медичного страхування для більшої кількості дітей по всьому штату. В даний час KidCare – спонсоровані державою Флориди програми медичного страхування для дітей – за фінансової підтримки штату Флорида, а також національним урядом.

Тим не менш, KidCare не поширюється на поліси страхування здоров’я для дітей легальних іммігрантів, які були в США протягом менше п’яти років. Тому що федеральний уряд не платитиме за дітей іммігрантів, які були в США протягом менше п’яти років уряд Флориди також виключені покриття для дітей у 2004 році.

З плином пропонованого законодавства, KidCare продовжить медичного страхування для тих дітей, а також дітей з державних службовців в штаті Флорида. Очікується, нове законодавство має бути подана в цьому році у відповідь на угоду федерального уряду, щоб допомогти оплатити збільшився охоплення дітей іммігрантів, які раніше були розкриті.

Проте, федеральний уряд як і раніше не згоден, щоб допомогти оплатити медичну страховку для дітей державних службовців, якщо вони не мають також право на охоплення Medicaid. Багато працівників змозі зробити занадто багато грошей, щоб мати право на страхове покриття Medicaid, але не роблять достатньо грошей, щоб мати можливість легко дозволити собі платити за медичне страхування для себе та своїх родин.

За словами Карена Вудалл, адвокат дітей, федеральний уряд передбачає, що держави будуть платити державні службовці достатньо, щоб покрити охорони здоров’я для своїх дітей, або пропонувати їх страхування. У Флориді, це не завжди так.

Пропонований закон двопартійної і в даний час розробляється демократ сенатор Нан Багаті і Республіканський конгресмен Джиммі Patronis. У той час як законодавство не розширити охоплення дітей іммігрантів, законодавством не розширити охоплення дітей нелегальних іммігрантів, які будуть як і раніше мати права на будь-які санітарної допомоги стан здоров’я.

На додаток до забезпечення охоплення дітей держслужбовців, а також легальних іммігрантів, законодавство також збільшить право на Medicaid включити вагітних жінок, які роблять до 200 відсотків федерального граничного рівня бідності. У законодавстві в даний час складає, вагітних жінок, які складають до 185 відсотків прожиткового мінімуму, мають право мати Medicaid охоплюють тільки деякі допологової і післяпологової витрат охорони здоров’я.

Флорида жителі не повинні чекати законодавства отримати медичну страховку
Хоча законодавство в даний час розробляється, щоб охопити більше дітей, спонсорованих державою план медичного страхування у Флориді, багато жителів Флориди повинні розслідувати приватні варіанти медичного страхування для своїх дітей. Існують сотні різних планів медичного страхування та медичного страхування цінами, доступними для мешканців Флориди.

Медичних страхових компаній пропонують багато різних типів планів медичного страхування для своїх членів, яка залежить від покриття, їх вартості і типу плану. Для того, для споживачів, щоб отримати план, який охоплює їх конкретних проблем охорони здоров’я за ставками, вони можуть собі дозволити, це важливо для всіх споживачів у Флориді, щоб дослідити доступні плани принаймні один раз на рік з кваліфікованим консультантом медичного страхування.

З Нового року вже почалася, Флорида жителі повинні прийняти час, щоб переглянути свої поточні плани медичного страхування і варіанти з кваліфікованим консультантом медичного страхування, так як є часті зміни у планах медичного страхування, доступності та умовах. Робота з правої радник медичного страхування також може допомогти жителів Флориди знайти найкраще відповідність плану медичного страхування для своїх потреб, спосіб життя, і бюджет – з чи без державної підтримки.