Флорида домовласників страхування

2005 рік став рекордним роком для ураганів в Атлантичному океані і в Мексиканській затоці, з погодою репортерів вдаватися до використання грецького алфавіту, щоб придумати назви для ураганів і тропічних штормів попрямували у бік Сполучених Штатів. На жаль, деякі з цих ураганів, в тому числі Денніс, Катріна і Вільма викликає серйозні руйнування як на Атлантичному, і сторонам затоки Мексики Флориди.

Тому що Флорида є прямо в розпал урагану провулка майже половину року, пошуку доступного страхування домовласників охоплення майже неможливо для більшості домовласників і підтримці та погашення цієї політики домовласників страхування так само неможливо, для фактичних страхових компаній.

Протягом досить довгого часу, в 1980-х і 1990-х років, багато резиденції Флориди були охоплені державним страхуванням працювати компанія, звана Житловий Об’єднана асоціація андеррайтингу. Тільки останнім часом великих приватних домовласників страхування компанії, як Allstate, почали приймати на страхування домовласників політики в розділах Флориди, уздовж берегової лінії і в південній частині держави, де урагани частіше зустрічаються.

Йдете Ви через державний перспективі СЖР асоціації або проходять через приватне агентство по страхуванню будинку, немає ніяких сумнівів, що страхування житла буде дуже дорого в будь-якому найближчому узбережжі у Флориді. Той же будинок в Огайо може коштувати в три рази менше, щоб застрахувати, ніж на узбережжі Флориди, просто тому, що всі додано покриття для сезону ураганів.

Оскільки більшість основних страхові поліси тільки охоплювати певні стихійні лиха, які можуть відбутися в будь-якій точці країни, найчастіше збиток, нанесений ураганом не включені в цю політику. З цієї причини, Флорида домовласники повинні піти про купівлю додаткового страхування урагану щоб переконатися, що їхні будинки будуть розглянуті в разі влучення однієї з цих морські шторми.

Закон був нещодавно прийнятий в 2005 році у Флориді, яка вимагає проста мова за страховими полісами, так що домовласники можуть легко зрозуміти з точки зору їхньої політики, не будучи бентежить важкий жаргону. До цього, багато домовласників Флориді були змушені піклуватися про себе або звернутися за допомогою Федерального або Флориді, тому що багато хто не розуміє, що навіть ураган страхування часто не включає в себе збитки від повені.

Звичайно, це може бути складно відрізнити і це, де багато домовласників виявилися в збитку. Навіть якщо повінь викликана штормовий хвилею підйому води від урагану, це не поширюється на ураган, тому що це не вважається збиток в результаті сильного вітру або дощу бурі, але замість цього викликана зростанням океанських вод .

Якщо Флориди домовласників в області, яка може розглядатися як область штормовий нагону води, як правило, ще до 25 футів від океану, то вони повинні також враховувати в тому числі страхування від повені, як окрема умова, щоб їх страхування домовласників. Обов’язково обговоріть з вашим страховим агентом саме те, що типи пошкодження водою покриті страхової політики ураган і повінь політики, щоб переконатися, що Ви застраховані від усіх кутів при зустрічі урагану.

В даний час законодавство в роботі, який буде обмежувати кількість доплат, що Флорида домовласників може бути пред’явлено звинувачення, щоб допомогти запобігти маніпулювання цінами через області, що Флориди живемо Якщо законодавство буде прийнятий, це допоможе рівні з приватних і державних страхових тарифів для Флориди , що робить його легше придбати страхування з року в рік, навіть якщо вони живуть в надзвичайно високій зоні ризику.

Якщо ви новий житель Флориди і переїхала в штат в період між червнем і листопадом, сезон ураганів, ви не можете бути в змозі придбати ураган страхування протягом першого сезону, так як багато страхові компанії покласти блок на новій ураганної страхування політики до закінчення сезону ураганів закінчився.

Це зроблено для запобігання тих, хто може просто придбати страховий тимчасово, а потім позбавитися від нього після урагану сезону. Перед закриттям на дому, розглянути питання про включення поточної політики домовласників в договір на будинок, щоб переконатися, що ви будуть покриті протягом першого сезону. Якщо це неможливо, ви можете бути в змозі знайти страхового покриття урагану, але це може коштувати чималих грошей.