Флорида домовласника страхування Десять способів врятувати

Страховка домовласника незабаром може бути збільшення для мешканців Флориди і навіть більше для людей, що живуть в південній частині держави. Це ідеальний час, щоб перевірити ваші політики і ваш будинок, щоб подивитися, якщо ви можете скоротити свої витрати і компенсувати підвищити ставки.

Ваша політика

1. Один з найпростіших способів зменшити ваш страхової премії є підвищення вашої франшизи. Це вірно для більшості видів страхування, але мало погасити стільки, скільки збільшення франшизи на вашому домі. Збільшіть його, до $ 2500 і ви могли б заощадити сотні доларів щороку.

2. Якщо ви дивитеся на отримання нової політики, ігнорувати нові тенденції для інтернет-магазинів страхування. У місцях, що підлягають особливій погодних умовах, там називається ураганів у Флориді, це завжди краще, щоб робити покупки в місцевому масштабі. Робота з місцевим агентом, який має справу з декількома перевізниками, і Ви будете вигідно, оскільки у агента, який робить покупки для вас і допоможе вам вибрати кращу пропозицію з декількох перевізників.

3. Виберіть з найвищим рейтингом, зізнався носії. З найвищим рейтингом носія, швидше за все, залишається фінансово стабільною у важкі часи, і зізнався, перевізник має затверджених державою ставками і покрита Гарантійний фонд Флориди. Обидва ці фактори означають велику безпеку для політики.

4. Попросіть вашого агента про відновлення процесу обробки їх для перенесення, а дізнатися, якщо вони Requote політику щороку. Виберіть засіб, який робить Requote щоразу вигадує оновлення, щоб переконатися, у вас завжди є краще висвітлення за найкращою ціною.

Ваш будинок

5. Якщо ваш будинок у Флориді був побудований до 2002 року, маючи її обстежити на фактори вітром сміття могли б заощадити сотні доларів щороку. Цей вид обстеження проектної документації функції у вашому домі, таких як FBC черепиці та залізобетонних гаражних воріт-, які допомагають йому протистояти пошкодженню при сильному вітрі. У більшості випадків ви заощадите достатньо в перший рік, щоб покрити вартість обстеження.

6. Збитку, нанесеного ураганом є великим фактором в тарифах страхових Флориді і один шлях, в якому ви можете зберігати ваші ставки на низькому рівні є володіння будинком з шатровим дахом, а не двосхилим дахом. Цей тип даху відволікає вітер краще, ніж двосхилим дахом робить, і знижує навантаження на будинок під час сильного вітру.

7. Переконайтеся, що ваш будинок знаходиться в п’яти милях від пожежної станції, і в межах 1000 футів від пожежного гідранта. Якщо це занадто далеко від будь-якої з цих речей, ви, можливо, доведеться купити страховку від громадян, державних Флориди перспективі страхової компанії, а значить, платити великі гроші. Як і у випадку з шатровим дахом, ця рада не може допомогти, якщо у вас вже є вдома і планую зупинятися там в довгостроковій перспективі. Тим не менше, якщо ви хочете перемістити це щось тримати в голові.

8. Чи були сигналізація контролюється. Загалом ви не могли б заощадити гроші, але це більш-менш дозволяє поліпшити безпеку вашого будинку безкоштовно, або близько до нього, так як сума, яку ви заощадити на страхуванні, як правило, охоплюють її вартості вашої сигналізації контролюється.

9. Якщо у вас є трамплін, трамплін, або собака небезпечної породи, ви будете платити дорого за нього з вашої страхової компанії. Ви навіть можете виявити, що традиційні носії, не зацікавлені у страхуванні вам, і це означає, що отримання страхових від громадян. Ви не можете відмовитися від настільки улюбленим домашнім тваринам, але немає ніякої шкоди в питанням, чи багато ви дійсно потребуєте трамплін для стрибків.

10. Власникам нерухомості з п’яти або більше акрів збільшує Ваші витрати на страхування. У більшості випадків ви повинні будете купити поліс зі спеціалізованого перевізника, що, природно, коштує дорожче. Однак, якщо ви не заперечуєте зниження вашої власності мало, ви можете продати або два акра і зменшити Ваші премії в той же час-знизити земельну ділянку в чотири акра або менше, і ви зможете ходити по магазинах навколо та скоротити витрати.