Флорида агентів медичного страхування

Є цілий ряд різних типів агентів медичного страхування в штаті Флорида. Незалежні здоров’я страхових агентів та агентів полон медичного страхування включає дві основні категорії агентів медичного страхування у Флориді. Вивчення деяких відмінностей між двома типами агентів медичного страхування може значно допомогти вам у виборі, який тип Флориді агент медичного страхування може максимально задовольнити ваші потреби медичного страхування.

Перш за все, є багато видатних страхування Флориді агенти, які полон агентів так само як є багато видатних страхування Флориді агенти, які є незалежними агентами. Само собою зрозуміло, що ви хочете працювати з агентом медичного страхування, який фактично проживає у Флориді, обробляє сам / сама в професійних і етичних норм, і дивиться на ваші інтереси. Контрастні плюси і мінуси обох Флориді незалежних страхових агентів і Флориді полон страхових агентів не повинно бути неправильно витлумачено як позитивний або негативний погляд на конкретного агента особи або його / її характеру і ділової практики.

Це, як кажуть, є багато переваг, щоб працювати з незалежним агентом медичного страхування на відміну від роботи з полоненого агента медичного страхування. Чому це відбувається? Перш за все, давайте визначимося, як полонений страховим агентом і незалежним страховим агентом, так що у нас є чітке розуміння того, що кожен термін означає.

Полоненого агента медичного страхування є агентом, який проводиться “Полонений” по одній конкретній компанії, медичне страхування. Це полон агент може працювати тільки з однією компанією, що страхування здоров’я і може продавати тільки продукти медичного страхування від цієї конкретної компанії медичного страхування. Все це вказано в контракті agentýs і спробувати продати товар з іншої страхової компанії не представляється можливим.

Незалежний агент медичного страхування є агентом, який не прив’язаний до роботи з тільки однієї конкретної компанії медичного страхування. Незалежний агент медичного страхування як правило, має контракт з 3-5 верхнього медичних страхових компаній, які пропонують покриття в стані agentýs (деякі незалежні агента мають контракти з ще більш ніж 5 страхових компаній – хоча рівень якості медичних страхових компаній починають іти досить значно після верхньої 3-5). Незалежні агенти медичного страхування є ще багато варіантів, доступних для них, що вони в змозі запропонувати своїм клієнтам, ніж типовий полон агента медичного страхування.

Що все це означає для вас; Флорида медичного страхування покупців? Будьте обережні, коли агент намагається підштовхнути конкретної компанії або продукту на вас, не дозволяючи вам порівняти інші варіанти відносно його / її рекомендації. Може бути, ви маєте справу з агентом, який в полон і може працювати тільки з однією компанією. Або, може бути, ви маєте справу з агентом, який може працювати з іншими компаніями, але вибирає тільки представляють одну компанію. Крім того, майте на увазі, що вам і вашим родинам потреб медичного страхування буде змінюватися з плином часу, і ви будете прибуток від встановлення відносин з незалежним агентом медичного страхування, яка буде в змозі допомогти вам порівняти кілька котирування медичного страхування Флориди з декількох медичних страхових компаній і зараз і в майбутньому.