Флорида Автострахування претензій питання – я покрита

Чи маю я охоплені, якщо я їжджу чужого автомобіля у Флориді?

Так. Політика Флориді страхування автомобіля в рух є первинним, тобто він буде платити за травми чи шкоду, в першу чергу. Відповідальність частина політики страхування автомобіля ви володієте, і не за кермом є вторинним, виплати, якщо основний страхування є недостатнім.

Чи маю я охоплені, якщо моя машина зайнята друг або член родини?

Так. Однак, якщо член сім’ї є резидентом побутової та / або друг регулярного оператора транспортного засобу, вони повинні бути перераховані в якості водіїв на політику чи вимога може бути відмовлено внаслідок істотного спотворення.

Чи маю я покриті за товари, придбані в торговельних центрах і вкрав з машини?

Номер Покриття для особистих речей у салоні автомобіля може бути покрита домовласників або орендарів страховий поліс.

Чи маю я охоплені, якщо я вожу автомобіль в іншій державі?

Так. При необхідності вашої Флорида авто страховий поліс буде автоматично збільшувати ліміти відповідальності, щоб бути у відповідності з вимогами іншої держави мінімум.

Чи маю я покривав в прокатному автомобілі, якщо хтось інший винен в аварії і моя машина знаходиться в тілі приміщення для ремонту?

Так. Частина врегулювання з вини водіїв страховою компанією буде відшкодування витрат на оренду автомобіля в той час як ваш автомобіль знаходиться в ремонті. Якщо ви винні драйвера, ніж варіант оренди автомобіля, і його додаткову премію, повинні бути вказані на сторінці оголошень для оренди автомобіля відшкодування застосовувати.

Чи можу я при русі покриті прокат автомобіля у відпустці?

Так. Застрахованого транспортного засобу включає в себе тимчасову заміну таких як оренда автомобіля. Загальні винятки висвітлення цих подій, коли оренда автомобіля використовується для підприємницької діяльності або в ході ваших занять.

Чи маю я охоплені, якщо мій автомобіль пошкоджений в результаті пожежі або урагану в той час як в гаражі?

Так, і немає. Якщо всеосяжний варіант був вибраний, і вказується на сторінці декларації, ваша політика буде платити за ремонт або заміну Вашого транспортного засобу, за вирахуванням франшизи. Домовласників або орендарів страховий поліс не покриє автомобіля за будь-яких обставин.

Чи маю я покривав на адвоката, якщо я привести до аварії, і я час позов?

Так. Страхова компанія прийматиме рішення для захисту або врегулювання будь-якого позову, принесене проти вас, випливають з використання чи право власності на транспортний засіб. Це не обов’язково для вас, щоб утримувати і платити за адвоката.

Чи маю я покривав для буксирування, якщо моя машина відключена від нещасного випадку?

Так, і немає. Коли винен в аварії ви повинні мати освітлення зіткнення на вашому авто політики для буксирування бути покриті витрати. Якщо ви не винні в аварії іншої страхової компанії водіїв будуть платити за буксир.

Чи маю я покривав для пошкодження водою Якщо я їду через калюжу занадто глибоким для мого автомобіля?

Так, і немає. На відміну від домовласників або орендарів політики окрему політику страхування від повеней не потрібно для вашого автомобіля повинні бути охоплені пошкодження водою. Проте, про всеосяжну варіант покриття повинні бути обрані на отримання компенсації за шкоду, заподіяну водою.

Чи маю я охоплені, якщо мій автомобіль двигун загориться?

Так, і немає. Утрати від вогню оплачується в рамках всеосяжного частина вашої політики. Якщо ні всеосяжної опцію на вашій політиці, ніж відсутність покриття будуть застосовуватися.

Чи маю я покривав для спеціалізованого обладнання, встановленого на моєму автомобілі?

Так, і немає. Якщо у вас є зіткнення і / або різноманітні варіанти на політику, ніж більшість страхових компаній надають обмежений розмір плати за спеціалізоване обладнання ($ 1000 є типовим суми). Для додаткового освітлення застосовувати ви можете заплатити додаткову премію з вашою страховою компанією на більш широке охоплення.

Чи маю я охоплені, якщо мій автомобіль був пошкоджений, будучи припаркованої паркування автомобілів?

Так, і немає. Ви повинні мати можливість зіткнення освітлення на вашій політиці для освітлення застосовуються. Ваша страхова компанія може суброгації (збирати гроші) від страхового поліса камердинера компаній для компенсації грошових коштів, сплачених для ремонту Вашого автомобіля.