Флорида Автострахування закони GAP страхування та надзвичайних придорожніх

Флорида Автострахування Закони вимагають, щоб ви повинні мати страховку. Більшість дилерів авто вимагають при купівлі автомобіля. І більшість погодиться, що якщо у вас є новий автомобіль, ви повинні мати освітлення зіткнення.

Вам дійсно це потрібно? Якщо ви не знайомі з авто страхування водіїв і що вони охоплюють, не хвилюйтеся, ви не єдиний. Додаткові опції можуть бути додані у ваш страховий поліс і з урахуванням типу страхового покриття, який відповідає вашим потребам.

Gap страхування є додатковою формою страхування автомобілів в штаті Флорида. Цей тип страхового покриття, як правило, купив, коли ви купуєте новий автомобіль і стикаються довгостроковий кредит. У більшості випадків, слабкий або без початкового внеску була зроблена. Якщо Ваш автомобіль пошкоджений в результаті нещасного випадку у Флориді, і у вас є освітлення зіткнення, ваша страхова буде платити за кількість грошей це буде коштувати, щоб відремонтувати ваш автомобіль, але якщо він не може бути відремонтовано або якщо ваш автомобіль вкрали, без зазору страхування, Ваша страхова компанія буде платити тільки автомобілі фактичною вартістю. У ту хвилину, Ви ведете свій автомобіль Поза території дилера, він починає падати. Кількість зіткнень покриття ви отримаєте, залежить від типу політики, Вашого автомобіля і його значення. Gap страхування є те, що ви повинні розглянути, якщо ви тільки що купили або збираєтеся купити новий автомобіль. З зазором страхування, ваша Флорида авто страхова компанія виплачує різницю вартість вашого автомобіля на момент втрати і автокредитів будуть погашені. Gap страхування є тип покриття, що багато людей виходять або думаєте, що в цьому немає необхідності, поки не стало надто пізно.

Аварійна служба придорожніх є мінімальними витратами і найбільш Флориді автомобілів страхові компанії пропонують його в якості опції. Якщо ви ще не підписалися на придорожнього сервісу, такі як AAA, ви повинні розглянути питання про прийняття охоплення ваші пропозиції страхової компанії, але порівняти їх служби з іншими клубами авто і визначити, що покриття є правильним для вас. Маючи душевний спокій, який приходить з знаючи, що ви покриті ваші бази у випадку ДТП або зламати заслуговує вивчення. Деякі компанії пропонують буксирування та праці покриття, яке не включає допомогу на дорогах. Покриття може змінюватися, і ви повинні переконатися, що ви і ваша сім’я покрита в будь-якому типі придорожніх надзвичайної ситуації. Деякі страхові плани навіть пропонують зв’язок і юридичних послуг у разі, якщо ви заарештовані під час пов’язаних з дорожнім рухом порушення. Ви також можете отримати знижки в деяких готелях, кіно і ресторани з деяких надзвичайних придорожнього сервісу та автоклубів. Тривалий придорожніх відстані, коли ви знаходитесь далеко від дому і оренда відшкодування є важливими елементами, які повинні бути включені в політику. Читайте політику ретельно, навколо магазину й порівняти з іншими придорожньому програм допомоги, які можуть запропонувати більш широкий спектр послуг. Дізнатися, чи є які-небудь обмеження з вашої поточної політики, щоб ви могли прийняти обгрунтоване рішення, яке піде на користь всієї вашої сім’ї.