Федерали прийняти NAIC стандарти страхування Медігеп

На початку травня 2009 року, федеральний уряд прийняв нові стандарти для страхування Medicare доповненню. Ці стандарти були розроблені Національна асоціація страхових комісарів (NAIC) і були створені Центри з Medicare і Medicaid Services, щоб застосувати Medicare Покращення для пацієнтів і постачальників Закон 2008 року.

Medicare доповнення страхування стандарти були спочатку встановлені NAIC в 1979 році і були попереджені багато разів з тих пір. Останні зміни в стандарти включають в себе зміни в Medicare доповненню плану варіантів, які, як вважається, заплутаною і дублікат переваг, які доступні в Medicare Частина B – лікаря і амбулаторні послуги – плану. Ці зміни включають в себе наступне:

– Додаванням хоспіс вигоди для кожного опціонного плану Medicare доповнення
– Ліквідація профілактичних і вдома переваги економічного зростання для всіх варіантів Medicare доповненню плану

більше про страхування Medigap

Медігеп страхування, також відомий як доповнення страхування, є страховий поліс, що Medicare абоненти можуть вивезти для покриття медичних витрат, які ще не охоплені Medicare. Політики Медігеп страхування пропонуються приватними страховиками і доступні для всіх абонентів Medicare, які зацікавлені у вступі до таких програмах.

Всі Medicare абонентів повинні бути інформовані про те, як страхові поліси Медігеп працювати з існуючої політики Medicare. Наприклад, деякі Medicare абонентів, які мають план Medicare D може бути в змозі мати страхове покриття Medigap вартість відпускаються за рецептом ліків, що не покриваються планом D.

інші зміни Medicare

На додаток до додаванням хоспіс пільг і ліквідації профілактичних і вдома відновлення вигоди для програми Medicare, системі належить пройти через ряд інших змін в 2010 році. Ці зміни включають в себе додаткові ліквідація чотирьох плани Medicare і додавання двох нових планів.

Всі абоненти Medicare повинні переглянути свої існуючі плани і дізнатися більше про зміни, які позначаться на них. Деякі Medicare абонентів захочуть внести зміни у свої Medicare рахунки після того, дізнатися більше про нову опції доступні для них. Ці зміни повинні бути зроблені в період відкритої реєстрації з 15 листопада по 31 грудня 2009 року з метою бути застосований до 2010 року Medicare.

Додаткову інформацію про Medicare

Medicare є федеральною програмою охорони здоров’я, яка доступна для всіх громадян США у віці старше 65 років. Крім того, особам віком до 65 років мають право на страхове покриття Medicare, якщо вони мають інвалідність або відбіркових якщо вони мають термінальною стадією ниркової хвороби – захворювання, при якому людина має хронічну ниркову недостатність, і потрібна пересадка нирок або діаліз лікування.

Особи, які зараховані до програми Medicare отримувати покриття для багатьох медичних витрат, у тому числі медичних послуг і витратних матеріалів. Тим не менш, є деякі медичні витрати, що не покриваються медичної допомоги, в тому числі спільне страхування, доплати, і франшиз. Деякі відпускаються за рецептом ліків і методів лікування, також не поширюється на програми Medicare.

Medicare абоненти мають багато варіантів, коли справа доходить до вибору правильного плану для своїх потреб. Абонентам необхідно спочатку вибрати один з чотирьох планах: Medicare Part A, Medicare Part B, Medicare Part C, і Medicare Part D. У деяких випадках, вони можуть об’єднати ці плани разом для того, щоб отримати право охоплення для своїх потреб.

У разі, якщо абонент обирає план, який не поширюється на всі або деякі з їхніх потреб охорони здоров’я, окремих вирішить придбати Медігеп страхування. Медігеп страхування призначений для покриття витрат на охорону здоров’я багато витрат, які не охоплені Medicare. Варіанти покриття мінятися залежно від плану і плану постачальника, що людина вибирає.

Часто, коли у людини є Medicare Part B покриття, людина буде придбати Медігеп покриття, а також. Medicare Plan B охоплює 80 відсотків медичною необхідністю охорони здоров’я звинувачення, які фізична особа може понести в результаті лікування за призначенням лікаря або лікарні. Коли рахунки особливо високі, Медігеп страхування може охоплювати всі або деякі з решти 20 відсотків, що ні покривається Medicare.

Medicare також як правило, не платять за профілактичні послуги, такі як рутина іспитів. Плани Медігеп страхування може покрити вартість цих непокритого послуг, залежно від плану, що покупки абонента.