Федерали Достукатися галузі по страхуванню життя

Страхування життя завжди регулюється на державному рівні в Сполучених Штатах. Коли ви купили свій термін страхування життя, він був регулюється державою придбано політики дюйма Тепер з’являється все більше імпульс додати федерального регулюючого органу для управління страхової галузі.

Чому саме зараз?

Хоча федеральне-проти-державного регулювання дебати велися впродовж десятиліть, в березні 2008 року казначейство оголосило про пропозицію запропонувати страховим компаніям додатково федеральної хартії (OFC), схожий на банківський сектор і запропонував створити федеральне управління національного страхування. Страхові компанії, агенти, брокери та перестраховики зможуть вибирати між державним регулюванням і федеральні системи регулювання. Спочатку, Казначейство описано державне регулювання як надмірно громіздким, що робить його більш дорогим для страхових компаній у розробці національних продуктів і створив ускладнення для американських страхових компаній, що працюють за кордоном та іноземних страхових компаній в США

З березня, фінансовий світ звалився. AIG кризи і подальшого федерального пакету рятувальні виявився тепла для федерального нагляду. З плином смутного активами програма допомоги (TARP), казначейство має $ 700 мільярдів доларів в його розпорядженні, щоб спробувати стабілізувати фінансовий ринок. Eying доступ до цих грошей, кілька страхових компаній (Хартфорд, Genworth, Lincoln National і Агон) запропонував, або перебувають у процесі купівлі банкам право на отримання допомоги в рамках плану. Є кілька причин, чому страхові компанії відчувають фінансові труднощі: вплив збитків від кредитних дефолтних свопів; впливу Lehman облігацій (з збанкрутілого), загальний спад в економіці, 40% крах фондового ринку; заморожений кредит ринку і, в разі Genworth, втрачає від свого підрозділу іпотечного страхування.

Крім того, обраний президент Барак Обама побудував свою передвиборну з модернізації регулювання та передбачають більш нагляду для індустрії фінансових послуг. Ринок страхових послуг буде зметено хвилею фінансового регулювання цієї трансформації. Momentum, безсумнівно, в напрямку федерального регулювання взявши наступний рік.

Які результат для страхових компаній, страхових виробників і споживачів?

Перевага для страхових компаній є те, що регулювання може спростити складну систему. Є надмірних витрат в даний час для дотримання державних законів. Непотрібний витрата подачі кожного нового продукту і форми політики в 50 штатах викликає невиправдані затримки в залученні нових продуктів, інновацій та послідовність охоплення ринку. Подача продукції, форм і політики ліцензування є прикладами неефективності існуючої системи. Компанії зі страхування життя також може конкурувати з іншими фінансовими компаніями послуг з більш сучасним і однакового регулювання.

Противники федерального регулювання сказати, що було б створити масовий і непотрібної нової бюрократії. Насправді, правила держави залишатиметься над деякими районами, як захист прав споживачів і платоспроможності засобів.

Для страхових агентів і брокерів (виробники), які працюють в більш ніж одній державі або по всій країні, маючи можливість однієї ліцензії на страхування життя може значно знизити витрати і час, необхідний для управління процесом продажів. Того, щоб управляти багатьма різними формами держави, страхових тарифів і процесів також створити рівня складності і непотрібних витрат. Федералізація може також полегшити виробникам навігаційних розбіжності в правилах від штату до штату. З негативної сторони, деякі побоюються, що ще один шар репресивного регулювання буде додана до того, що вже жорстко регульованої галузі.

Для споживачів, федеральне регулювання може означати більш швидкої доставки продукції, які вимагає ринок. Більш гнучкою страхувальники зможуть швидше реагувати на потреби споживачів. Споживачі, які проживають у прикордонних районах держава не доведеться піклуватися де політика була куплена і які держава має регулюючого органу. Якщо споживач переміщається в іншу державу, в даний час їх політика як і раніше регулюються державою придбали свою політику. Деякі держави також мають вивертких правил і законів, які роблять його важким для деяких продуктів, які будуть надаватися або замінити політику без обтяжливих документів і тижня затримки.

прогноз

Система регулювання повинна бути модернізована. Інші країни вже мають федеральне регулювання. Пропонований казначейства гібридної системи може бути тільки початком крен у бік більш федералізації в майбутньому. У нинішніх умовах, що не федерали, можливо, порушили його, але вони будуть купувати і, отже, регулювати його.
2008, reliaquote страхових послуг, ТОВ