Факт про самозайнятих медичного страхування – отримати специфіки

Одна з головних неприємностей бути наймом є необхідність знайти доступний план медичного страхування, який не обходиться в кругленьку суму, як ви намагаєтеся зберегти свій власний бізнес працює успішно. З усіма статтями та новинами кидає про постійно зростаючої вартості медичної допомоги, думка про пошук відповідного страховий поліс, який також дешево, як може здатися складним завданням на перший погляд.

Доброю новиною є те, що якщо у вас є власний бізнес, то у вас є велика кількість варіантів в медичні варіанти страхування. Існує індивідуального медичного страхування, слабкий групою медичне страхування, знижки плани, а потім процес розглядаємо цілий ряд страхових компаній і дозволяє їм взяти участь у торгах від для вашого бізнесу. Найбільш важливим аспектом знайти хороший план медичного страхування повинен бути підготовлений і зробити ваші дослідження, перш ніж ви дійсно почати процес покупки.

Індивідуальне медичне страхування часто кращий спосіб піти, тому що ця політика, як правило, найдешевші. Це головний зірочкою, у вашій родині, що не отримуватиме покриття. Якщо ви самотні, це не є проблемою. Якщо у вас є маленькі діти або вагітна дружина, то це дуже велика справа. Якщо індивідуального медичного страхування є реальним варіантом, ви повинні серйозно реалізацію цієї політики, оскільки вони зазвичай коштують лише 50% більше, ніж група планів або інших варіантів.

Малі медичного страхування групи часто відбувається, коли група власників малого бізнесу групи разом (і в деяких штатах потрібно тільки як усього лише двох осіб), щоб отримати страхове покриття. Якщо це набагато дорожче, то чому обрали цей більш індивідуального медичного страхування? Це залежить від вашої історії. Якщо ви старше, то з групою молодих людей може знизити вартість. Крім того, якщо у вас є вже існуючі умови, то вони до цих пір не може перетворити вас вниз.

Це два кращих виборів для більшості індивідуальних підприємців, хоча є й інші варіанти, хоча часто з більшою небезпекою несумлінного сторону речей залучені. Єдине, що слід відзначити, що принаймні на момент написання цієї статті було прийнято закони, щоб ваш індивідуальний медичного страхування на 100% податком у Сполучених Штатах. Правильно: кожну копійку в політику, щоб тримати вас покриті може бути використаний як податкові списання від дядька Сема. Це може сильно допомогти Щоб позбутися того, що може здатися надмірним витратам освітлювати собі за допомогою індивідуального поліса медичного страхування.

Медичне страхування є значним, і самозайнятих медичного страхування є тим більше, що Ви несете повну відповідальність за втрату доходу, а також ваші власні медичні. Є підприємства, які концентруються у страхуванні для малого бізнесу, так що перевірити навколо, щоб побачити, який тип спеціальному реченні вони могли б бути в змозі запропонувати. Є широкий організувати варіантів там, так що просто зробити ваші дослідження і подивитися навколо, і ви знайдете право самостійно зайнятих медичну страховку для себе.