Фактори, що визначають страхові тарифи

Коли справа доходить до ціни ви отримуєте за свої будинки страхування існує безліч факторів, що впливають на них в комплексі. Починаючи з розташування вашого будинку, щоб квадратні метри і фактичний тип будинку, а також історії страхових випадків – все це сприяє ціна, яку ви повинні платити кожен рік. І якщо ви хочете змінити свій фактичних курсів ви, безумовно, повинні дізнатися більше про ці фактори і подивитися, як їх зміна може вплинути на суму коштів, що підлягають заплатили за страховку.

Ці чинники включають, але не обмежуються ними:

Тип будинку – матеріали і методи, використовувані в будівництві вашого будинку буде сильно впливати на його здатність витримувати різні типи пошкоджень, таких як повінь, пожежа, гроза і інших небезпек, і відповідно буде впливати на кінцевий страхові тарифи. І в той час як цегла і кам’яні будинки коштують дуже дорого будувати вони будуть як правило, дешевше, ніж для забезпечення дешевого будинку кадрі палицю.

Головна погашення – стародавніх споруд, як правило, дорожче, ніж застрахувати нові, тому що зрілий будівель, більш схильні до пошкоджень через зношування вони взяли за ці роки. Крім того, нові будинки зазвичай надають домовласникам нові знижки додому, як їх загальний стан оцінюється як ідеальне страховими компаніями.

Розташування – місце ваш будинок знаходиться в сильно вплине на страхові тарифи. Будинки розташовані в міських районах буде коштувати більше, щоб застрахувати ніж приміських чи сільських будинках через більш високого ризику крадіжки зі зломом. Споруд, розташованих у районах, які мають високий ризик деяких небезпечних (урагани, шторми, повені) буде мати більш високі страхові тарифи теж. З іншого боку, наявність пожежного гідранта або близьким пожежних, щоб ваш будинок буде тягнути вниз премій до такої міри.

Покриття сум і франшиз – Кожна політика домовласників страхування має свої індивідуальні франшиза встановленого страховою компанією. Це сума грошей, яку ви повинні будете заплатити зі своєї кишені до страхового відшкодування буде оброблений. Це означає, що якщо у вас є франшиза у розмірі $ 500 вам доведеться заплатити за шкоду вашому майну не перевищує цю суму і повинен буде подати позов тільки за збиток, що перевищує це значення. І чим вище франшиза тим нижче ваші премії.

Долар сума покриття – типи та суми покриття здійснюється твій поліс страхування домовласників також буде впливати на курс. Маючи велику кількість покриття зазвичай призводить до більш високої премії, хоча деякі постачальники, як правило, пропонують спеціальні знижки для отримання певне велика кількість охоплення своєї політики.

Схвалення – Це додаткові типи покриття, які ви хочете включити в політику за додаткову ціну. Звичайно, схвалень зробить вашу політику дорогих, але вони також зроблять ваш будинок покриті більшою мірою, і захищені від конкретних ризиків. Схвалення дати вам велику гнучкість і захист у разі страхування ситуаціях, наприклад, платити за тимчасове проживання у випадку, якщо ваш будинок пошкоджений погано.