У «Укриття» житлової проблеми має досвід.

Це розумне припущення, що для багатьох людей «Укриття» благодійної організації є одним звернутися, якщо ви раптом опинитеся бездомним по будь-якої причини. Це не зовсім правильно, як їх досвід слід звернутися з проханням, коли проблеми виникають перші, а не тоді, коли ситуація стала невідкладного. Вони мають великий досвід роботи з житловими проблемами, і вони використовують це в роботі з благодійними які можуть влаштуватися з житлом. Їх практичні поради безцінні, коли загальні проблеми, такі як вилучення, виселення, фінансування будинку, оренда і лізинг майна і навіть сімейні відносини на перший погляд. Їх мета, однак, давати відповіді не вдома, а також кампанії за законодавством, щоб відповіді на ці питання легше забезпечити.

Їхня допомога не обмежується тими, хто лізинг або оренду житла – вони забезпечують високий рівень допомоги тим, у яких є проблеми з їх іпотеки і в їх кампанії роль, яку вони привітали нещодавнє один відсоток процентної ставки. Зауважимо, що вони не просто вітати – вони кинули виклик іпотечних кредиторів передати його в повному обсязі.

Ця підтримка іпотечних платників забезпечує зростаючу обсяг роботи для них. У 2006 році кількість справ, за якими їх допомога була запрошена було близько 10 000, в 2007 році ця цифра зросла до більше 80 000, і Financial Services Authority (FSA) прогнозує, що один мільйон власників іпотеки буде мати проблеми з їх рівень боргу в 2008 році. У крайньому разі вилучення вони прогнозували показник в 45000 – зростання на 50 відсотків.
Укриття просить проблеми з іпотечними платежами, які необхідно вирішити, щоб уникнути розвитку труднощами, коли борг стає занадто велике, щоб бути вирішені відносно легко, і попросила FSA та іпотечні кредитори спільно розглянути наступні пропозиції –

1. Ранні поради доступні на безкоштовній основі для забезпечення ефективної дії з боку позичальника.
2. Національна система, щоб допомогти позичальникам, щоб залишитися в своєму будинку в той час як проблеми погашення будуть вирішені.
3. Нагляд вилучення АФН щодо забезпечення уникнення цю крайню міру де це можливо.

4. Урядом з метою зміцнення існуючих на доходи підтримку іпотечних кредитах (ІСМІ) схеми.
5. Правової основи для поліцейських кредиторів для запобігання позичальники піддаються несправедливому поводженню.

Що стосується останнього пункту АФН сказав, що вони захистити позичальників, щоб запобігти несправедливе поводження, і що, як правило застосовується у випадках простого і субстандартних іпотечних кредитів в даний час розглядається.

Затверджується Радою іпотечних кредиторів, що заборгованість банкам майна і перебувають на дуже низькому рівні, коли вважається, що у Великобританії є наближається до 12 мільйонам іпотечних кредитів в існуванні. Крім того, вони заявляють, що немає повернення не буде йти вперед без обговорення ведуться з боржника з метою вирішення проблеми. Можна було б припустити, що це буде розумний курс дій, особливо в довгостроковій перспективі, оскільки там має бути краще повертається при іпотеці повторного сплачених (хоча й трохи повільніше, ніж передбачалося). У разі повторних вступів у володіння, власність може бути знищені як можна швидше, і дуже ймовірно, при зниженій ринкової вартості, щоб уникнути ризику його погіршення повільно через стояли порожніми. У той же час є сім’ї, які були змушені покинути власності і які треба десь жити. Здавалося б розумно об’єднати дві ситуації, а не розділяти їх і створити два нових проблем. Якщо Укриття може допомогти в цьому процесі, то вони представляють цінність як заставодавця і заставодержателя.