Успіх президентських доларів через сеньйораж

Президента доларів являють собою останню спробу Монетний двір США поширити один долар Монета в Сполучених Штатах.

Це благородне честолюбство … ну, принаймні це гідна спроба заощадити гроші. Долар монети за гріш зробити, і вони тривають довго, дуже довго. Паперових доларів не стоять багато, щоб зробити також, але вони тільки тривають близько шести місяців в середньому.

Чи буде громадськість насправді їх використовувати? Це має значення?

Долар монети ніколи не були дико популярні у публіки. Ще в 1794 році, коли перший долар США монета була введена, долар був багато грошей. Люди не потребують в багатьох з них день від дня. Це було прекрасно. Молодий монетний двір США був спочатку журі сфальсифіковані створення не відома своєю ефективністю. Тиражі були низькими.

І, крім того, іспанське срібло “шматок з восьми” була набагато більш численні. Було визнано громадськістю, монета виготовлена ​​з срібла хорошого. Конгрес США уточнив, що нова американська доларова монета бути внесені в специфікацію дуже схожий на іспанські монети, які він також дозволив не поширена в якості законного платіжного засобу до 1857 року.

До того часу, м’яти перетворився на більш значній установі, з достатньою здатністю виробляти монети високої якості в достатній кількості, необхідність у ще більших срібний долар був під загрозою, перша громадянська війна, в ході якої монети всіх розмірів були накопичила на громадян, а потім, як результат розвитку військового нестачі монет, зростаюче визнання паперових грошей. Паперові долари були більш зручними, особливо в густонаселених східних держав.

Тепер, це цікаво знати, що, хоча суспільство, за винятком ігрових столів в Неваді, ніколи не любив «срібного колеса воза” – уряд рідко дозволяють, які стоять на шляху долара виробництва монети. При надмірному срібних копалень протягом 1870-х років, а ціни на срібло падає, Конгрес прийняв закон, що вимагає, що для будь друкований паперовий долар, срібний долар був би вражений.

І так вони були – на мільйони. Але вони не звертаються, принаймні, не в таких кількостях виробляється. Більшість срібних доларів тієї епохи були введені в полотно мішки і зберігають у банківських сховищах.

Багато зберігають при м’яти. Я особисто спостерігав за зігнутою відбитків, виконаних на цих монетах лідирують картонних стін Сан-Франциско Монетний двір сховище, коли я ознайомився з будівлею років тому. І коли я був дитиною, у 1950-х, я міг взяти двадцяти доларову купюру в свій місцевий банк і обміняти його на рулон двадцять срібних доларів. Багато з них були в стані анциркулейтед з датами в 1870-х, 80-х, і 90-х!

До 1935 року монетний двір вдарив його останній традиційний 90% срібла один долар монетою.

Просуваючись по 1971 рік нова монета долара з’явився. Це був долар Ейзенхауера, що відобразили перший президент пам’ятав більшість Бумер покоління. Це був той же розмір, що і старий срібний долар, а в кращому випадку, тільки містив 40% срібла. У перший раз я отримав “Айк” долари в обіг в 1972 році на заправній станції в Каліфорнії, тільки поза лінії державного Невада. Це був єдиний раз, коли я бачив їх у зміну.

Тоді в 1979 році нам запропонували любові ще один шанс долар монетою. Багато хто знає як “Сюзі”, Сьюзен Б. Ентоні долар не був особливо вибірки. У нього не було срібних і змісту взагалі, це було дуже близько розміром кварталу. Ті, хто намагався витратити їх часто відсіч як короткі зміни касирів, які мали мало часу, щоб ретельно досліджувати кожну монету за пронизливим поглядом Сьюзен Б.

Монета Sacagawea долар 2000 була унікальна за зовнішнім виглядом. З його золотистий колір це виглядало, як ніякий інший монети США циркулює – але безрезультатно. Це не широко циркулювати небудь. Паперовий долар як і раніше правлять!

Зараз в 2007 році ми маємо Президента доларів, які будуть уражені для чотирьох різних президенти щороку, поки всі президенти, які були мертві, принаймні два роки не були виконані. Вони такі ж золоті кольори, що й монета Sacagawea, і до цих пір, вони також не змогли циркулювати. Люди люблять своїх паперових доларів. І до цих пір, Конгрес серйозно не розглядався пенсію його. Навіть з успіхом довколишніх Канаді в циркулюючої долар монетою, успіх вислизає монети США.

Чому Канади вдалося здійснити це? Немає більше канадських доларів папері, що не тому.

Отже, директор Монетного двору США скрегочучи зубами від відчаю?

Ні, тому що доларові монети і раніше економічно успішним, з точки зору м’яти, навіть якщо жоден з них ніколи не поширені. Це тому, що м’ята проводить кілька центів для виробництва долар монетою, але отримує нести монети на своєму балансі на повну номінальну вартість. Різниця називається сеньйораж. Це робить балансі на монетному дворі здоровий відтінок чорного, і допомагає компенсувати потворні червоні номери, які виникають через пенні і нікель!

Я зібрав монети з 11 років – таким чином, більше половини століття. Монети були приємним відволіканням протягом багатьох років. Хоча я ніколи не був дилером монети, я час від часу продаються монети або два на гарний прибуток, коли ринок був правий. Цей досвід навчив мене трохи про монеті цінність на ринку. Але я повинен сказати, що моє найбільше задоволення з монетами був гачки у них є до історії та інших галузей знань. І, я ніколи не може цілком вийти за межі відчуття, що, якщо будь-який з моїх монет могли говорити, історій було б безцінне!