Уряд запевняє, що постраждали від повені домогосподарств

Британський уряд сьогодні оголосила, що постраждалих від повені домогосподарств скоро дізнаємося, коли вони можуть розраховувати на повернення в свої будинки.

У заяві, Повені Відновлення міністр Джон Хілі сказав, що він чув від Асоціації британських страховиків про те, як страховики запевнивши тих, клієнти як і раніше в тимчасовому житлі після повеней влітку минулого року про те, коли вони можуть очікувати, щоб повернутися в свої будинки.

За даними уряду, промисловість продовжує тримати своїх клієнтів позовів повну інформацію, і до першої річниці всі матимуть повний звіт про роботу і про те, коли вони можуть очікувати, щоб повернутися додому.

Джон Хілі також забезпечення того, щоб попереду ювілеї місцева влада переконатися, що їх мешканці ясні про те, коли вони повернуться додому.

Звіти показують, що вже в цьому місяці виповнюється один рік після першої повені влітку минулого року і Джон Хілі прагне, що перед цим всім клієнтам Страхування житла ясні про те, коли вони будуть повністю повернутися додому.

Він сказав, що під час відвідування постраждалих районах, постраждалих від повені сімей сказали йому, що оновлюється на хід ремонту і знати, коли вони повернуться додому зробив величезну різницю в зниженні рівня стресу, оскільки це дозволяє їм будувати плани на майбутнє і отримати на з їх життями.

Міністр Повені Відновлення визначені зусилля страхових компаній, щоб підтримувати зв’язок зі своїми клієнтами протягом останнього року, і вітали свою прихильність повернутися до клієнтів знову подальшого оновлення попереду один рік на ювілеї.

Цифри, опубліковані в доповіді Джона Хілі минулого місяця, показують, що реальний прогрес досягнутий змусити людей повернутися в свої будинки.

Отримані дані також дозволяють припустити, що кількість сімей, що живуть в караванах впали на 40% у березні-квітні, проте, за оцінками, 5650 домашніх господарств все ще не були повністю назад додому до кінця квітня. Джон Хілі похвалив місцеву владу і страхової галузі для ролі, яку вони відіграли у цьому і закликав усіх продовжувати витягнути всі зупинки протягом найближчих декількох тижнів.

Вчора був останній у серії регулярних зустрічей і обговорень між урядом, страхової галузі босів і окремих компаній проводиться з повенями влітку минулого року.

Джон Хілі сказав: “Величезна кількість було досягнуто з повенями влітку минулого року з тисячами постраждалих ще в їх власних будинках. Але я добре знаю, що це слабка втіха для тих, хто такими не є. Ось чому я тісно співпрацює зі страховими компаніями, щоб витягти все зупиняється. ”

“У той час як під час моїх відвідин по всій країні для постраждалих від повені областях багато сімей говорили мені, що регулярні і чіткі оновлену інформацію про хід робіт з ремонту і знаючи, коли вони повернуться додому має вирішальне значення. Він вирізає багато занепокоєння і стресу, оскільки це означає, що вони можуть взяти на себе тверді плани і потрапити на своє життя.

“Таким чином, зобов’язання страховиків зв’язатися з усіма своїми клієнтами з неврегульованими претензіями метою їх оновлення на прогрес і як довго вони очікують ремонти для того щоб це хороша новина. Це означає, що попереду один рік на всі ці дати зі страховими ще зі своїх будинків, що живуть нагорі або в караванах буде ясно, про те, коли вони будуть повністю повернутися додому. Я також переконавшись, що місцева влада робить те ж саме з їх орендарями. Я сподіваюся, що вони знаходять це запевнення, і це допомагає зменшити занепокоєння, що я знаю, багато сімей і раніше стикаються “.

Стівен Haddrill, генеральний директор Асоціації британських страховиків, сказав: “Страховики організовані для тимчасового розміщення для більш 17000 клієнтів після жахливої ​​повені влітку минулого року. Як Дуже невелике число ще в тимчасових Назад Вселення в своїх будинках як можна швидше є їх головним пріоритетом “.