Управління страхової консультант і захист відповідальності

Якщо ви знаходитесь в діяльності: управлінський консалтинг, ви, ймовірно, є клієнти, які вимагають, щоб нести певний рівень страхування. Може бути, ви працюєте в невеликій фірмі з кількома співробітниками, а може, ви незалежний фрілансер. У будь-якому випадку, ви можете здивуватися, якщо ви коли-небудь насправді використовувати все, що охоплення.

Якщо ваш клієнт говорить, що це необхідно, ви повинні будете отримати страхування професійної відповідальності, якщо ви хочете убезпечити роботу. Доброю новиною є те, що отримати необхідну страхове покриття може бути як доступним і добре для вашого бізнесу.

Як правило, компанії хочуть, щоб їх консультантів управління для виконання деяких або всіх з наступних трьох типів покриття:

Страхування загальної відповідальності

Страхування загальної відповідальності охоплює підприємства випадку на місці травми або пошкодження майна компанії. Консультанти з питань управління часто задаються питанням, чи дійсно вони потрібні цим типом покриття. Зрештою, яка ймовірність, що хтось дає уявлення або бере участь у нараді зашкодить майно клієнта або нікого ображати? Чи дійсно ризик відповідальності за консультанти з управління?

Справа в тому, клієнтом компанії часто вимагають, щоб всі їх продавців, які можуть прийти на місці – від електриків до доставки персоналу для консультантів з управління – довести вони несуть загальне страхування відповідальності. У деяких випадках, мандат виходить від інвесторів клієнта, які прагнуть знизити ризики компанії фінансових втрат від судових позовів. І, звичайно, аварії трапляються, так що в такій же мірі ризику відповідальності за консультанти з управління, як для будь-якого іншого відвідувача офісу.

Якщо у вас є свій власний офіс управлінський консалтинг, загальне страхування відповідальності буде захищати вас у разі нещасного випадку або травми в приміщеннях. Якщо клієнт відвідує ваш офіс на дощовий день, і ковзає і падає в під’їзді, ваше загальне страхування відповідальності буде поширюватися на будь пов’язаних з медичними або судові витрати – і, можливо, зберегти відносини з клієнтом. І це одна причина, чому неоціненним страхування для консультантів з питань управління, що добре для вашого бізнесу.

Страхування професійної відповідальності

Страхування професійної відповідальності, також відомий як помилки і пропуски або E & O страхування, по суті недбалості страхування для консультантів з управління. Він охоплює вас за помилки та упущення, які ви або ваші співробітники роблять на роботі. Там в простої причини, що клієнти вимагають E & O страхування для консультантів з питань управління: Вони знають, що люди роблять помилки.

Найбільший ризик у вашій клієнтської машині в результаті чого ви, як консультант з питань управління, є цивільна відповідальність – той факт, що свої помилки може викликати судового процесу або фінансових втрат. Наприклад, припустимо, що ви оновили бюджетного процесу компанії, але зробив критичний прорахунок в новій системі, що призводить до великих проблем, коли бюджет співвідноситься з фактичними витратами в кінці цього року. Ваш клієнт може стверджувати, що будь-який отриманий в результаті фінансових втрат через помилки консультанта з питань управління або бездіяльність, і буде очікувати від вас, щоб компенсувати компанії.

Маючи професійну відповідальність або E & O страхування для консультантів з питань управління є хорошою ідеєю. Без цього, ви могли б у кінцевому підсумку платити непомірні судові витрати захисту, якщо ваш клієнт робить позов проти вас. Непорозуміння часто все, що потрібно, щоб бути поданими з позовом. Як тільки клієнт стверджує, що ви проявили халатність і зв’язок обривається вниз, ваші судові витрати починають рости. E & O страхування дає вам душевний спокій, що повинно щось піде не так, ви охоплені.

Компенсації працівникам страхування

Деякі держави вимагають компенсації страхування робітників, у той час як інші не роблять. Якщо ваш клієнт знаходиться в стані, який вимагає його, ваші консалтингової компанії, ймовірно, буде запропоновано провести його, навіть якщо ваше власне стан будинку не вимагає цього.

Це тому, що в деяких штатах, якщо ви поранені час як на роботу, ваш клієнт повинен охоплювати вас з політикою компенсації своїм працівникам. Крім того, в деяких штатах, страхова компанія вашого клієнта буде вимагати від клієнта, щоб охопити всі підрядники, які не мають своїх власних доказ покриття. Обидва сценарії збільшення Ваших клієнтів премій, так що вони часто вимагають робочих оціночного страхових консультантів з управління, а також інших підрядників.

Страхового відшкодування робочих покриває медичні витрати, а також інвалідності та компенсації у разі на-виробничих травм. Якщо ви соло практиком з вашим власним медичного страхування, страхове відшкодування робітникам не може бути необхідним, – але ваш клієнт може як і раніше вимагають його, якщо ви хочете, щоб отримати роботу.

Якщо ваш управлінський консалтинг бізнес має співробітників, захищаючи їх зі страхової компенсації працівникам просто робить хороший бізнес. Від синдрому зап’ястного каналу, щоб слизька підлога у ванній кімнаті, навіть найменший на робочому струмом може призвести до травми, які могли б узяти їх від роботи. Страхового відшкодування робочих гарантує, що ваші співробітники піклуються і зберігає вашу компанію від сплати за їх постійну допомогу.