Умови страхування життя-S – W-

Варіант врегулювання: Як бенефіціару дається виплати з нагоди втрати годувальника. Компанія може заплатити однією сумою або порушити рахунок грошового ринку в ім’я одержувача і поставляємо одержувачу можливість залишити кошти на рахунку або зняття деяких або всіх його.

Самогубство пункт: поліс страхування життя не виплачуватиме з нагоди втрати годувальника, якщо власник поліса кінчає життя самогубством протягом перших двох років після купівлі поліса.

Surrender зарядки: У разі скасування ренти або довічного політики завчасно, компанія може відняти плату від суми він зобов’язаний вам.

TAMRA: Технічне і різні доходи закону. 1988 федеральний закон, який сформував нову категорію договорів страхування життя. Договорів позик і політика капітуляції витрати підлягають оподаткуванню правила порівняти з відкладених ануїтетів.

Термін життя: сама основна форма страхування життя, він зазвичай не пропонує жоден елемент грошової вартості. Ви платите премію і компанія гарантує оплату бенефіціару, якщо ви минуться. Політика триває протягом конкретного періоду часу або “термін”, наприклад, 1, 5, 10, 15 або гаком років, або обраний віці, наприклад, 65 або 100. Якщо ви все ще живі в кінці терміну, політика закінчується, якщо компанія не згодна, щоб відновити його. Оновлення премії залежить від вашого нинішнього віку. Іноді його ще називають “тимчасове страхування”.

Андеррайтинг: процедура страхової компанії вирішити, кого вона буде застрахувати. Вирок андеррайтера може бути заснований на додатку, медичний огляд, медичні записи та іншу інформацію, укласти ви відповідати стандартним компанії.

Універсальна Життя: гнучкі премії страхування життя договір, який нараховує та виплачує значення з нагоди втрати годувальника. Ви вибираєте премію політики та особи загальна, і ви можете змінити ці дозволи діє політика. Цілком можливо, що грошова вартість буде виробляти більш гарантованої низькою процентною ставкою. Можливо також, що грошова вартість буде розвиватися більш швидкими темпами, ніж це необхідно, щоб покрити ціну страхування.

Зникаючі Premium: прогнозування страхової компанії на ілюстрації, що означає, що ваша політика може виконати таке положення, коли вам не доведеться платити страхові внески, тому що політика буде мати достатньо грошової вартості, щоб охопити премій.

Мінлива життя: Така собі цілому по страхуванню життя, в якому кількість особа та грошової вартості розраховувати безпосередньо на інвестиційній діяльності конкретного фонду. Запаси ставляться на інвестиційних рахунках, які відключені від універсальних рахунок компанії. Більшість політики обіцяють низькі особи суму, але мінімальна грошова вартість майже ніколи не гарантована.

Віатікал Населений пункт: згоду продати права вашої поліса страхування життя в іншу, не пов’язаних людини, який стає одночасно і володарем бенефіціар політики.

Відмова від премії: умова, що відкладає ваш обов’язок сплачувати внески, коли ви прикол або ви зустрічаєте деякі інші передумови політики. Це частий особливістю політики страхування життя.

Все життя: страхування життя з економії аспект. Премії зазвичай однакові (ранг) на рік. Коли ви молоді, ваші премії більше, ніж ціна на страхування вашого життя в даний момент часу. Надмірна кількість накопичується і нагадує ощадного рахунку, називається “грошової вартості.” Цей надлишок використовується компанією, щоб забезпечити вам в майбутньому, коли ваш рівень премії не достатньо, щоб покрити Вас.