Умови страхування життя пояснив

Купівля страхування життя може здатися заплутаним, якщо ви не знаєте, терміни, які використовуються в промисловості. Розуміння жаргону беруть участь не тільки зробить процес пошуку страхуванню життя простіше, але також допоможе вам знайти найкраще справу для ваших потреб. Ось деякі з найбільш поширених термінів страхування життя пояснив:

Термін страхування життя

Термін страхування життя є найбільш поширеною формою страхування життя. Політика виймають протягом певного часу довжиною, з преміями виплачується кожному за цей період. Якщо ви помрете протягом цього періоду, то одноразово виплачується. Якщо ви приїхали в кінці терміну, і ви все ще живі, то ваш кришка зупиняється. Цей вид страхування популярний, тому що, хоча це не гарантує виплат це відносно дешево.

Страхування на випадок смерті

Страхування життя в цілому робить саме те, як він каже, застрахувавши вас, поки ви не помрете. Премії виплачуються, поки не помреш, на якому одноразово виплачується. Цей вид страхування життя гарантує виплату, але це коштувало набагато більше грошей, ніж термін страхування життя.

Страхування життя проти страхування життя

Багато людей не завжди розуміють, коли вони чують умови страхування життя і страхування життя згадувалося, і хочете знати різницю між ними. Простіше кажучи, немає ніякої різниці. Страхування життя і страхування життя два терміни, за те ж саме. Якщо вам пропонують Політика страхування життя це в основному страхування життя під іншим ім’ям.

Відбіркові політики

Термін відбірковому політики відноситься до страхування життя, яка виплачує неоподатковуваних суми. Якщо ви бачите це термін, використовуваний або пропонуються це означає, що, коли ти помреш ваша політика буде виплатити одноразово, що ваша сім’я не платитиме податок на. Це, очевидно, залежить від суми виплат та критерії, але якщо ви можете отримати кваліфікаційний політику ви повинні зробити це.

майно

Коли люди тут термін нерухомості вони можуть подумати, ви маєте на увазі фактичного майна або нерухомості. Тим не менш, в області страхування життя термін просто відноситься до сукупних активів, що людина має. Це може бути розроблена шляхом вирахування будь-які борги з вартості заощаджень і майна. Коли ви вмираєте ваше майно, скільки ви залишаєте позаду в грошовому вираженні.

спінення

Якщо ви знаходитесь в процесі збивання, це означає, що ви здаєте один поліс страхування життя, а потім виймаючи іншу. Якщо можливо, ви повинні спробувати уникнути цього, тому що це буде означати, що ви втратите гроші, а гроші ви вже заплатили одному політики були витрачені даремно, і ви повинні будете почати все спочатку.

Звільнення від сплати страхового внеску

Деякі поліси страхування життя пропонують застереження, що означає, якщо ви більше не можете платити страхові внески, то вони будуть розглянуті для вас період часу. Це означає, що якщо ви захворієте або у фінансові труднощі ваше супровідний залишиться, і ви не втратите всі гроші ви поклали в політиці. Хоча ця функція може бути корисна вона, ймовірно, означає, що ваші премії буде вище. Переконайтеся, що ви тільки підписатися на статті, які вам дійсно потрібні. Це дозволить вам знайти кращий політики для ваших потреб.