Умови вашої страхової постачальник може використовувати

Страхування автотранспортних засобів в такій же мірі частиною нашого повсякденного життя, як харчування і дихання. Фізичні умови, наші дороги у поєднанні зі збільшенням обсягів перевезень і обсяг недбале водіїв на дорозі, зробити водіння без, не мають автострахування не менше, аніж безвідповідальні!

Для того, щоб отримати оцінки страхування автомобіля від страхової компанії, Є безліч фраз і термінів, які вам потрібно познайомитися з. Це дозволить переконатися, що ви обираєте краще рішення для ваших потреб і потреб, а по-друге, що ви не піддавайтеся на розумних продажів говорять і в кінцевому підсумку витрачають набагато більше, ніж спочатку передбачалося.

Страхування автомобіля класифікується як загальне страхування. У принципі будь-яка страхова захист, яка не є довгострокова політика класифікується як загальне страхування. Коли справа доходить до загального страхування або короткострокового страхування, ваша страхова компанія буде використовувати слово “Гросс” досить часто. Не впадайте у відчай, вони не говорили про чимось негативним, в валові страхові терміни можна використовувати таким чином:

Недбалості при спробі вимагати від вашої страхової після якої аварії, що ви викликали, і це можна довести, що ви їхали по необережності або в стані алкогольного сп’яніння або наркотичного сп’яніння. Ваша поведінка не тільки нерозважливо, а й додатково незаконним у багатьох випадках і, отже, ваша страхова компанія має повне право відмовити у виплаті єдиного цента.

Валові суми Претензії вважається сума, яку страхова компанія буде платити до того, кредити були надані. Ці кредити можуть бути шляхом суброгації або ремонту.

Страхові компанії також повинні будуть проголосити їх валового доходу премії, коли їх фінансовий рік добігає кінця. Цей термін відноситься до грошей, що страхова компанія отримала від загального числа контрактів, які вони мають у своїх книгах, перед повторним вартість страхування був відрахований.

Ваша страхова компанія може також повідомити вам про те, що вони видають вас з розумною оцінкою або страхової цитати. В основному це показує, що вони оцінки, що ваш щомісячний страховий внесок буде. Точна цитата страхування може бути дана тільки один раз встановлений вами страхової компанії з наступною інформацією: Ваш вік, стать і деталі автомобіля, вартості автомобіля, заходи безпеки і навіть адресу, за якою автомобіль буде зберігатися в нічний час . Всі ці дані повинні бути перевірені до страхове покриття може бути введений в дію.

Якщо ви чуєте фразу вершника в автомобілі жаргоні страхування, страхова компанія не робить посилання на водія автомобіля, але і зміни в одному або декількох аспектах політики.

Отримання страхового покриття може бути досить складним завданням. Тому важливо розуміти терміни і фрази, якими користуються страхові компанії. Якщо ви не зовсім впевнені, що вам пропонують, не бійтеся, щоб отримати другу і навіть третю думку. Страхові поліси один аспект нашого повсякденного життя, де ми не повинні приймати будь-які ярлики!