Трохи корисних пропозицій для відвідувачів інших країн

Незважаючи на недавні економічні труднощі, експерти вважають, що в цьому році буде рекордсмен подорожей як по всій країні і за кордоном. Є деякі поради, які можуть допомогти вам, якщо ви перебуваєте в стадії планування поїздки в Європу, з бігових внутрішнього перельоту. Інформація, що міститься тут, швидше за все, зроблять вашу подорож набагато більш приємним і простіше організувати.

Ви завжди повинні подорожувати без нічого – це просто не варто того, щоб тягати з собою купу валіз – намагаються дотримуватися тільки два, маленький і великий. Збирай свої кінця дня поставки в меншому випадку. Наприклад, ви можете упакувати свої піжами, тапочки, косметика, зубна щітка і гребінець у невелику валізу. Це дозволить зробити його легше знайти ваші речі, коли ви вже втомилися і хочуть спати після перегляду сайтів протягом дня. Велика сумка повинна бути використана тільки для одягу.

Економлячи мало місця у вас є ключ до вирішення ваших бідах упаковки. Отримайте менший розмір випробування пакети з ваших улюблених шампунів, зубних паст і косметичних зменшити простір, необхідне для цих пунктів. Коли справа доходить до зубної пасти, взяти з собою той, який освіжає подих, а також відбілює зуби одночасно.

Переконайтеся, щоб принести дорожній будильник з вами. Деякі готелі не мають побудки або може бути дуже ненадійними, це відмінний спосіб, щоб зіпсувати ваші плани огляду визначних пам’яток. Коли ви поза і навколо протягом дня обов’язково переносите достатньо грошових коштів для покриття витрат протягом декількох днів, але не більше того. Ви можете захистити ваші грошові кошти за допомогою дорожніх чеків. Якщо вам потрібно більше грошей ви можете легко обміняти дорожній чек для отримання додаткових грошових коштів. Кредитні карти добре мати з собою, особливо для будь-яких надзвичайних ситуацій. Не треба нести всі ваші карти, просто навести один міжнародно визнаних карти і залишити інші будинки.

Дотримуючись кілька порад з безпеки допоможе вам уникнути стати жертвою злочину під час подорожі. Переконайтеся, щоб не нести вашу сумку від тільки один ремінь через плече. Зв’яжіть його через ваше тіло і укласти сумку під пахвою, а також, ніколи не кладіть гаманець у кишені спину трусиків.

Крім того, упаковка еластичною, або гуми, смуг навколо вашого гаманця. Смуги зробити важче вислизнути з кишені, створюючи опір і тягнути, що ви помітите. Нерозумно, щоб принести будь-які предмети, які є надзвичайно цінними як у плані грошових коштів або сентиментальну цінність з вами під час подорожі. Ваш ручної поклажі повинні бути використані для тримати один комплект одягу та інших предметів першої необхідності.

Переконайтеся, що у вас є деякі речі, як невеликий білизняний мотузці, декоративні прищіпки і кілька надувних вішалками, ви можете придбати всі ці речі в міні-маркеті. Ці поставки може бути дуже зручно для підвішування різних речей, які ви хочете промити щоночі.

Також не забудьте включити пакет самостійно наклейок з адресами розсилки. При відправці пакетів додому поштою, це зробить процес більш ефективним. Деякі магазини навіть поштових відправлень для вас, так що це гарна ідея, щоб зберегти етикетки на руку при здійсненні покупок. Ті, попередньо вказаною адресою етикетки прийде в надзвичайно зручно, так як вони економлять багато часу.

Покладіть великий конверт у вашому гаманці це для всіх ваших товарних чеків. Це дозволить прискорити процес отримання через митницю на зворотному шляху. Повинні бути в будь-якій поїздці являє собою набір пластикових пакетах ZIP в різних розмірах для виконання лосьйони або макіяж, навіть взуття або пральню.

Будьте впевнені, не взяти з собою деякі з ваших бажаних сонцезахисний крем, так як ніхто не знає, якщо він буде доступний, де ви подорожуєте. Переконайтеся, що всі ваші приналежності, такі як дезодоранти, шампуні, холодні вершки і лосьйони, знаходяться в пластикових контейнерах, щоб уникнути розбиття скла у вашому багажі.

Візьміть з собою одяг, яка легко повісити сухою і стійкий до зморшок. Ви не хочете витрачати час на канікулах з прання та прасування. Не намагайтеся упакувати занадто багато в одній поїздці. Це цікаво відправитися в подорож, але ви також повинні дозволяти собі є якийсь час, щоб розслабитися і не повинні змусити себе бути поза робити щось кожен момент Вашого відпочинку.