Три способи скоротити ваше авто страхової премії

Цей сценарій фокусується на дешеве страхування автомобіля і стратегії, щоб скоротити ці витрати. У ньому розглядаються варіанти видалення старих автомобілів, внаслідок чого політика франшизи, знижки та доступ до страхової компанії. Читачі повинні бути в змозі виявити прагматичних методів зменшити їхні витрати на страхування авт.

Більшість людей по всій країні шукають відповідні методи для зниження витрат у ряді областей. Із спадом в сучасній економіці, вкрай важливо для багатьох споживачів скоротити свої витрати. Деякі витрати, як автомобільне страхування важливі для повсякденного життя. Хоча вони мають важливе значення для життя в суспільстві як водіїв, є певні практичні способи знизити ці витрати.

Вибір правильного носія страхування є одним із способів, які ви можете легко зменшити Ваші витрати страхування автомобіля. Різні інтернет-сайти можуть допомогти тим, хто шукає автострахування. Ви розкриєте обширна група страховиків на вибір. Це велика перевага, так як він ставиться до вибору і заощаджуючи гроші. Застосування конкретних методів може допомогти вам заощадити ще більше.

Низька вартість страхування авто не забезпечує бажаної покриття. Що вона дає покупцям є страховий поліс, який є недорогий. Є певні речі, що окремі клієнти можуть зробити, щоб їх страхування доступним на щомісячній основі. Часто це простий і зручний спосіб, щоб розглянути. Давайте поглянемо на способи, щоб знайти більш доступні авто страхування за рахунок скорочення витрат.

1 – Завершує старі транспортні засоби, що охоплюються

Кілька людей старше автомобілі, які насправді є предметом колекціонування. Йдеться про автомобілі, які не своїм ходом або механічно нефункціональні. Підтримка регулярних Автострахування на ці транспортні засоби не економних ідея. Видалення звичайному страхуванні на цих автомобілях може надати вам більш низьку вартість страхування транспортних засобів, що вам потрібно. Не забувайте, що страхування є законом майже у всіх штатах, так що ви повинні завжди підтримувати страхування відповідальності на будь-яких належать авто, навіть якщо з ладу. (Колекціонування та шоу автомобілі мають значно нижчі премії, ніж відповідальність регулярно уживаних автомобілів.)

2 – збільшення кількості франшиз

Франшизи завжди питань для клієнтів, щоб боротися. Багато людей думають, що низькі франшизи окупиться з часом, якщо аварія відбувається. Більшість страхових компаній, однак, сказати, що це гарантований спосіб зменшити щомісячні витрати. Політика щомісячні платежі будуть зменшуватися, якщо франшиза кількостях вирощуються.

3 – Запитайте носія кредитів

Перш ніж зупинитися на страховий поліс, важливо, щоб перевірити на можливість знижок зі страховим агентом. У багатьох випадках є знижки і кредити, пов’язані з інформацією про вашої конкретної ситуації. Можливі кредити можуть включати: Системи сигналізації, антиблокувальна система гальм, хороша студентські знижки, знижки до страхування, мульти знижка увагу, коли у вас є більше одного облікового запису (тобто життя, будинки, квартири) з таким же страховика, не обов’язково агентом; будинку знижкою або кредитна за просто бути власником будинку для однієї сім’ї або кондо, а також інші деталі можуть надати Вам кредити на дешеве страхування автомобіля.

Життя у великому муніципальному районі, таких як Лос-Анджелес або Чикаго може бути використаний на вашу користь, так і проти вас. У Чикаго, наприклад, премії страхування автомобіля набагато вище, ніж сусідні передмістя, можливо, 30% – 60% вище, в середньому. Однак дивна річ про Чикаго, що є багато авто Чикаго страхових компаній, які конкурують, щоб заробити свій страховий бізнес. Інтелектуальні покупці завжди будуть мати кращу угоду в Чикаго.