Топ 5 шахрайства по страхуванню життя

Коли справа доходить до грошей, люди будуть робити найдивніших і тривожних речах. Ніколи не в тому, що більш справедливо, ніж коли справа доходить до терміну страхування життя. Як ми підійшли до кінця ще один рік, там ніколи не було кращого часу, ніж озирнутися на деякі з найбільш божевільних і найбільш унікальних-способів, якими люди намагалися обдурити страхові компанії, а також деякі уроки, які можна витягнути з них .

1. Поліція була схилених над вбитому; жертві кулю в голову. Був сніг плямами крові оточуючих жертву на бігові доріжки в парку, де раніше іншого бігуна виявили тіла. Вниз пагорба приблизно в 20 ярдів від тіла, співробітники міліції виявили пістолет пов’язані мотузкою сани. Саней зловили на скелю виступаючі зі снігу. Нахил продовжував спуск ще на 100 ярдів в лісистій струмка. Виявляється, ця смерть була самогубством поставлені як грабіж і вбивство. Померлий купив поліс страхування життя 6 місяців тому. Знаючи, що самогубство пункту запобігти виплату з нагоди втрати годувальника протягом перших двох років в області політики, він поставив вбивство в парку. Він спустошив свій гаманець і залишив його поряд з ним, вистрілив собі в голову і заплановано на санях приймаючи пістолет вниз по схилу в лісистій струмка. Як тільки детектив поставити факти разом, позов був відхилений.

УРОК: Самогубство положення є стандартними для всіх полісів страхування життя. Більшість відмовити у виплаті протягом перших двох років, хоча деякі страховики пропонують політики з одним положення році.

2. Якщо ви коли-небудь трапиться зустріти хороших старих жінок, які хочуть, щоб допомогти вам в обмін на підписання поліса страхування життя, будьте дуже обережні. Дві літні дами мабуть надала притулок бездомним людиною, в обмін на відкриття $ 500 000 поліса страхування життя. Коли він біг незабаром після цього в провулку блискавичний, поліція стала підозрілою. Тим не менш, він не був до років по тому, коли поліція виявила дві дами були залучені в інший подібний інцидент, що докази проти них стали непереборними.

УРОК: Компанії зі страхування життя вимагають “страховий інтерес” для одержувачів полісів страхування життя. Смерть застрахованої як передбачається, є грошовий ефект на життя бенефіціарів. Близькі родичі (чоловік, діти, батьки, опікун дітей) право. Ділового партнера або кредитора буде кваліфікуватися. Двоє невідомих не буде. Ці пані стверджували, що пов’язане з їх жертвами.

3. Страховий агент закликав молодих пар, які хотіли політики на кожному з них і один на дитину. І що ще трохи складніше, вони сказали, що агент дитина спала і не турбувати його. Агент наполіг, щоб вони прокидаються дитини і привести його вниз, щоб побачити його. Вони сказали йому, дитина не прокидався і називають еквівалентом 911. Мабуть, дитина був мертвий протягом трьох днів, і вони намагалися написати правила, мертву дитину! Дуже сумно, але реальна історія.

УРОК: Більшість дочірніх політик сьогодні записуються у вигляді вершників на політику батька. Але все життя або терміна політики доступний для немовлят.

4. Двоє чоловіків були засуджені за вбивство в Квінсі, коли ділянка був відкритий, щоб вбивати людей, які через незнання були прийняті страхові поліси на них Річард Джеймс, колишній страховий агент. Змова була розкрита, коли виявили, що MetLife 21 політика була подана-все написане Джеймсом-протягом декількох років один від одного, зі швидкістю, яка була “318 відсотків вище, ніж очікувалося”.

УРОК: Важко мати страхування життя виносяться на ваше життя без вашого відома. Страховики вимагають медичного обстеження в більшості випадків з сечі і крові іспиту. Так що навіть якщо хтось підробив ваші підписи, вам все одно доведеться погодитися на іспит. Менше політики можуть бути прийняті, але страхові питання все ще існує.

5. Чоловік володів поліс страхування життя за $ 150000 з $ 150000 випадкового вершника смерті. Це означає, що якщо застрахований вмирає в результаті нещасного випадку, політика буде платити $ 300 000. Ця політика буде платити тільки $ 150 000, якщо смерть від природних причин. Чоловік раптово помирає від серцевого нападу в своєму будинку. Дружина, знаючи про вершник, тягне його мертве тіло зовні на дорозі. Вона продовжує працювати над своїм тілом зі своїм автомобілем. Після відкликання страхової інспектор розглядає розтину, він розуміє, що застраховані помер від обширного інфаркту та зламали ребра від посмертних машину з працюючим двигуном на грудях. Випадкового вершника смерті було відмовлено.

УРОК: Випадковою смерті гонщика доступні для більшості полісів страхування життя. Ймовірність випадкової смерті в США набагато менше, ніж вірогідність смерті від природних причин.

Висновок, який можна зробити з цих сумних і дивних історій, що він не платить, щоб намагатися обдурити або розтягувати правила з полісами страхування життя. Незмінно, з’являться розбіжності, і не тільки ви втрачаєте оригінальну користь страхових грошей в політиці, але, швидше за все, ви будете витрачати років позбавлення волі. Це може здатися простий спосіб отримати вперед, але повернеться коштувати вам в кінці кінців.
2008, reliaquote страхових послуг, ТОВ