Топ 5 чинників, що визначають ваш автомобіль страховий тариф

Авто страхування може бути заплутаним і неймовірна іноді й важко точно визначити, чому деякі люди отримують ціни, які нижчі, ніж інші. Є багато факторів, які вносять вклад у швидкість авто страхування, у вас є певний контроль над іншими і ви не робите.

Нижче ви знайдете цінну інформацію про фактори, які складаються для того, щоб визначити швидкість вашого автомобіля. Це допоможе вам зрозуміти важливі аспекти автострахування і чому деякі люди отримують вищі показники, ніж інші. Ось кращі п’ять факторів, які авто страхові компанії будуть враховувати при визначенні вашої ставки страхових:

1. Вік – Ваш вік буде в значній мірі впливає на швидкість вашого автомобіля. Підлітки і люди, які тільки починають їздити будуть мати більш високі тарифи для інших без причини, ніж їх віку. Там ви нічого не можете зробити про це, як ви стаєте старше і стати більш досвідченим водієм ваші ставки підуть вниз. Хоча вони будуть йти вниз, вони не будуть залишатися внизу. Коли ви досягаєте певного віку ваші ставки страхування автомобіля повернеться, тому що ви перебуваєте в похилому віці водія і ваші очі і координація не може бути настільки ж ефективним більше.

2. Авто страхові компанії – це фактор, який ви контролюєте. Деякі компанії страхування автомобіля пропонують більш низькі ставки, ніж інші з багатьох причин. Це до вас, щоб вибрати той, який принесе користь вам саме і зараз, і в довгостроковій перспективі.

3. Пол – Якщо ви чоловік або жінка також буде впливати на швидкість вашого автомобіля. Це ще один фактор, який у вас немає ніякого контролю. Жінки зазвичай мають більш низькі ставки страхування автомобіля, тому що відповідно до страховими компаніями чоловіків розглядаються як потенційні небезпечні і необережні водії, які більш імовірно, будуть залучені в дорожньо-транспортні пригоди.

4. Вид транспортного засобу – Як би ми всі хотіли бути за кермом блискучою срібною Porsche Boxter по всьому місту, страхові тарифи для цих типів транспортних засобів нереально. Якщо ви хочете, щоб ваші ставки страхування авто на низькому рівні, я запропонував би за кермом автомобіля з більш низькою ціною. Чим більше грошей ваша машина стоїть, тим вище ваш автомобіль страховий тариф буде.

5. Водіння Порушення – це ще один чинник, який ви контролюєте. Я знаю, як це заманливо для гонки з друзями момент, коли ви отримати ліцензію в перший раз, але сума грошей, яку ви будете платити в довгостроковій перспективі навряд чи варто. Будь-яка форма квитка ви отримаєте потенційно може підвищити ставку страхування вашого автомобіля. Якщо ви хочете платити менше за страхування автомобіля я хотів би запропонувати дотримання правил дорожнього руху.

Хоча вони є найбільш важливими факторами при визначенні Ваша оцінка страхування автомобіля, є багато інших факторів, які також відіграють певну роль у тому, скільки ви будете платити. Авто страхування є те, що ми всі повинні платити за, але шляхом вивчення та розуміння аспектів цієї формою страхування ви вивчаєте, як знизити швидкість, щоб ваші найкращі здібності.