Топ 5 помилок Пенсільванії страхування автомобіля

1) Не ходити по магазинах навколо – Просто дивно, як багато людей не поспішати, щоб ходити по магазинах навколо для страхування автомобіля Пенсільванії. Багато людей просто піти з підприємством недалеко від їхнього будинку, компанії страхування автомобіля їх батьки використовували, або з агентом, який є одним. Це не завжди може бути кращим варіантом, оскільки ви не можете бути отримання найдешевшої політики можливо. Хорошим рішенням є використання інтернет-сайту для отримання страхового Пенсільванії авто цитати. Це економить ваш час і гроші, так як ви можете отримати котирування від комфорту вашого власного будинку. Вам не доведеться витрачати багато часу, або час водіння або зателефонувавши кожної страхової компанії, щоб отримати цитату, замість цього – ви дозволите провідних страхових компаній боротися за свій бізнес, який в кінцевому підсумку заощадити гроші на вашу премію.

2) не просять знижки – Є багато знижки від вашої страхової компанії. Ви могли б також спробувати скористатися ними. Деякі з найбільш популярних знижки за те, що протиугінні пристрої, приймаючи оборонну клас водіння, маючи кілька автомобілів, застрахованих в тій же компанії, і навіть знижки для вашої дитини мають хороші оцінки. Погляньте на поточний страховий поліс, щоб побачити, якщо ви отримуєте будь-які знижки.

3) Отримання мінімального покриття – Ви можете або не можете отримати мінімальне покриття для Вашого автомобіля страхування. Це дійсно залежить від вашої поточної фінансової ситуації. Можливо, вам доведеться поставити собі кілька запитань, таких як: Що відбудеться, якщо аварія перевищує мій ліміт покриття. Як я буду в змозі дозволити собі платити за різницю? Мінімальні ліміти покриття дійсно задовільним? Це один з основних факторів у визначенні того, скільки ваша Пенсільванії страхування автомобіля коштуватиме. Єдине, що слід зробити, щоб отримати котирування з різним рівнем охоплення щоб побачити, якщо ви можете дозволити собі політику з більш високими ставками. Може бути, ви можете скористатися іншими знижками, щоб мати можливість дозволити собі кращу політику.

4) Не розуміючи вашу політику особливості та переваги – Це дуже важливо для розуміння термінів і охоплення документів вашого страхового поліса так що ви розумієте, як ваша політика працює, а що відбудеться у випадку, якщо ви повинні використовувати його. Деякі загальні питання ви можете задати: Як ви подаєте позов? Як ви загалом фінансовий ризик у разі аварії? Що делікту означають і як вона впливає на вас? Що станеться, якщо ви займаєтеся з страховки або застраховано недостатньо автомобілісту?

5), що лежать на застосування – це якраз називається страховим шахрайством просто і ясно. Один з поширених брехня ваш адресу або адресу вашої дитини. Давайте подивимося на два різних прикладу. По-перше, ви знаходитесь в коледжі, у вас є автомобіль, але ви все ще використовуєте адресу ваших батьків, так як це дешевше для вас. По-друге, ви закінчили коледж, ви переїхали в місто на роботу, і ви будете продовжувати використовувати адресу ваших батьків для вашої політики, так як ви стрибали з квартири на квартиру, плюс тарифи дешевші, якщо ви використовуєте адресу ваших батьків . В обох прикладах страхового шахрайства на мій погляд.