Топ 5 побажаннями здоров’я страхової реформи

5) Дайте премію коригування перевізниками.

Це вже на місці з багатьма перевізниками, але вона повинна бути більш стандартизовані. По суті, споживачі, які вважають за краще вести більш здоровий спосіб життя, здійснюючи, їдять краще, приймаючи рутинних іспити і т.д., повинні отримувати знижки на свої премії. З іншого боку, споживачі, які вважають за краще займатися ризикованими і менш здоровими заходів, таких, як куріння, надмірне споживання алкоголю, не займаєтеся, і т.д., повинні платити більш високу премію суму. Це справедливо, тому що дозволяє споживачам свободу вибору в способі життя в той час як більш ризиковану можна було б заплатити більше.

4) Ставки страхових внесків розраховується залежно від віку та статі, але не за станом здоров’я.

Це несправедливо, щоб покарати тих, хто не зі своєї вини страждають від захворювань. За винятком тих умов, які у нас є контроль над (читайте вище), це несправедлива практика перевізників медичного страхування, який необхідно змінити. Ми всі схильні до ризику захворювань, і всі ми повинні брати участь у такий ризик.

3) Гарантія прийняття здоров’я перевізників.

Якщо ви страхової компанії і хочете отримати прибуток від забезпечувати охоплення споживачів не може бути виборчою і тільки пропонують покриття в здоровій і нездорової виключити або ризиковані споживачів. Це не страхування, це фіксація прибутку!

2) Зробити медичне страхування обов’язковим (за винятком тих, які мають право на державну допомогу).

Наш уряд повинен субсидіювати для базової медичної допомоги для тих з нас, які не можуть дозволити собі дійсно медичне страхування. Тим не менш, я слухаю заперечень, які робить обов’язковим медичним страхуванням порушує принципи нашої демократії і що він позбавляє нас права вибору. Ну до такої міри, це правда, і в той же час це не так. Наше суспільство сьогодні несе тягар тих, які не мають медичної страховки, щоб в значній мірі. Якщо людина настільки хворий, що їх життя знаходиться під загрозою зриву, лікарень які вимагаються за законом керувати догляд, поки їх здоров’я не знаходиться поза небезпекою. Таким чином, ми як і раніше платять за всіх тих, які не носять медичну страховку. Так, людина без медичної страховки не отримає такою ж ретельністю, як хтось з медичним страхуванням, але вони отримують деяку допомогу. Більше того, цей вид догляду є реально дорожче, так як вона, як правило, через аварійно-рятувальних служб у лікарнях і так як загальний стан здоров’я цих людей погіршився, і погіршився до того часу, вони прагнуть лікарняна допомога. Підтримання здоров’я страхування є відповідальність стільки як право і намагається зберегти наше здоров’я нашої відповідальності один перед одним.

1) Немає страхування у віданні уряду план

Це просто. Стільки, скільки ми постійно слухати бід капіталізму і бізнесу це була основою нашої економіки. Уряд не має бізнесу входять в приватному секторі і працює в будь-якій галузі. Це визначення монополії. Наш уряд хоче, щоб замаскувати цей план, як забезпечення більшої конкуренції, але насправді вони б всі сили і змусить, з плином часу, занепад приватного сектора охорони здоров’я. Це не в наших інтересах. Просто уважно подивіться на Канаду, Англію, і на Кубі. Хоча популярний голлівудський директорів хочете малюють іншу картину, правда в тому, що конкуренція це добре, і крапка. Нам потрібно реформ, а просто покінчити з промисловістю, яка представляє сьогодні більше 15% нашої економіки і передати його нашому уряду пробіг не є хорошим рішенням. Немає плану державного страхування. Не в якості конкурента, а не в якості резервного, а не як завгодно.