Топ 5 окремих планів в галузі охорони здоров’я

Якщо Ви займаєтеся індивідуальною трудовою діяльністю чи ні групі медичних користь пропонованих вашим роботодавцем ви хочете подивитися на план медичного страхування для фізичних осіб. Ви можете вибрати план, щоб покрити тільки ви і один або обидва з вашого чоловіка і дітей.

Існують різні здоров’я охоплює тепер доступні від постачальників відповідно до потреб різних клієнтів, але вибору задовільного план для вас і вашої родини за розумними цінами створює деякі складності. Ми можемо поглянути на основних планів медичного страхування, які доступні сьогодні.

Організація бажаних постачальників (РРО) – плани PPO здоров’я досить популярні, оскільки вони включають в себе мережу постачальників медичних послуг, які допомагають контролювати витрати, але до цих пір дозволяють своїм клієнтам отримати послуги поза мережі на деяких випадках, якщо вони готові надані в скороченому кришку. В екстрених ситуаціях ви отримаєте повне охоплення мережі, навіть якщо звернення до лікаря за меж мережі.

В особливих випадках послуга не доступна в мережі, ви все одно можете отримати необхідності покриваються за мережею курс. Однак, щоб отримати таку послугу, попереднього дозволу на службі повинні бути отримані.

Організація медичного забезпечення (ГМО) – ОПЗ має те, що називається керованою медичної допомоги. Постачальник медичного страхування управляє шляхом покриття витрат охорони здоров’я через мережу. Вони, звичайно, робити винятки в разі надзвичайного стану або де послуга необхідна не доступно в обраному мережі.

Медичні ощадні рахунки (HSA) – план HSA поставляється в двох розділах. Одним з них є медичний план з високою франшизи та ощадного рахунку для другої частини. У певних межах, Ви можете бути в змозі відняти ці внески від податкових зобов’язань і економія може нараховуватися відсотки, а залишок на кінець року можуть бути скасовані. Для контролю за витратами, високою франшизи план може бути пов’язаний з мережею ПФО.

Відшкодування медичного страхування – Це старий стиль медичного страхування план, який просто забезпечує покриття медичного страхування на суму, на основі франшизи і до максимально допустимого для цієї політики.

Міні Med плану або зазначений план з встановленими виплатами – Для кожного медичного обслуговування, яка покрита, план визначає користь суми, що підлягають виплаті. Премії за кожного політика в цілому нижче, ніж для великих планів, але не менше, максимальне допомога, що виплачується також мають тенденцію бути набагато нижче, ніж для великих фірм.

Який план, то відповідатиме вашим потребам? Ви повинні оцінити свої потреби, бюджет і очікування. Там немає сенсу в прийнятті план медичного страхування, ви не можете собі дозволити.

Ви можете вирішити, на вищій премії або погодитися на більш високу вартість, ніж обмін ви хочете зменшити страхові внески. Для людини, тип чохлів значно відрізняються від тих, які передбачені за рахунок роботодавця.

Ви можете виявити, що мережа ОПЗ поруч з вами може надати вам охорони здоров’я за доступною ціною. Однак ви можете воліють гнучкість забезпечується РРО, який не вимагає, щоб всі медична допомога надана за допомогою медичної мережі провайдера. Для гарного вкладників, план HSA може відповідати їм краще, оскільки це дає їм контроль над управлінням витратами.