Топ 5 людей роблять помилки при отриманні страхового бізнесу

Це може бути сюрпризом для деяких, але отримати право страхування для Вашого бізнесу може бути одним з найважливіших рішень, які ви будете робити, як власник бізнесу. Наслідки недостатнього охоплення, або ніякого освітлення, можуть бути руйнівними. Існує цілий світ речей, які можуть трапитися з вами і вашим бізнесом. Не захищають себе і свій бізнес з правом страхування може коштувати вам у багатьох відношеннях.

Ось чому участь в процесі отримання страхової бізнес для вас і вашої компанії так важлива. Ви знаєте, що загальне комерційне страхування відповідальності? Ну, якщо ви цього не зробите, то це просто ще одна причина, чому робити це правильно так важлива. Не робити це правильно може коштувати вам, коли ви потребуєте допомоги найбільше – під час кризи. Це чому люди отримують страховку. Ось чому розумні люди бізнесу отримати смарт страхового бізнесу.

Робити це правильно по суті означає, уникаючи поширених помилок при спробі отримати кращий страховий поліс для Вашого бізнесу. Знаючи, що деякі з цих помилки і уникати їх у майбутньому, допоможе вам у ваших пошуках, щоб просто прийняти правильне рішення бізнес, коли мова йде про страхування.

5 головних помилок при отриманні страхового бізнесу:

1. Дисконтування важливості страхового бізнесу

Ділові люди всіх типів, будь то генеральних директорів великих конгломератів бізнесу, або навіть хтось просто працює зі свого домашнього офісу, мають свій власний набір причин для отримання страхового спеціально для їхнього бізнесу. Але не всі ділові люди обов’язково думати таким чином. Деякі думають, що це може бути занадто дорогим. Деякі думають, що вона не може бути необхідним. Деякі можуть навіть думати, що вони покриті іншими страхові поліси, які вони мають для їх майна або для себе.

Не маючи страховий спеціально створені для Вашого бізнесу часто приходить в результаті просто не думаючи, що це необхідно. Але це. Візьміть загальне комерційне страхування відповідальності, наприклад. Цей вид страхування захищає бізнес від витрат на позови в результаті основний збиток, нанесений людям або майну, які мають навіть найменшого контакту з тим, що ви робите. Не маючи цього покриття, коли хтось вирішує кинути позов на вас, навіть якщо легковажний, може коштувати вам в грошовому вираженні і репутацію.

2. Не знаючи основних питань

Приємно думати, що страхування є лише страхування, але це не так. Хочете отримати страхування автомобіля для вас будинок? Хочете отримати страхування життя для вашого охорони здоров’я? Ви, звичайно, не буде.

Так, деякі з питань, пов’язаних з бізнес-страхування схожі на інші види страхування. Хороша політика буде, наприклад, захистити свої активи в разі, якщо вони вкрадені. Вона також буде захищати вас, якщо погана погода руйнує ваш бізнес власності. Це просто питання страхування для Вашого бізнесу. Але не обманюйте себе, вважаючи, що вони єдині питання страхування для Вашого бізнесу.

Наприклад, візьмемо загальне комерційне страхування цивільної відповідальності. Деякі власники бізнесу може навіть не знати, що страхування цивільної відповідальності насправді. Це страховка, яка захищає Вас від фінансових витрат, пов’язаних з позовом від когось, хто стверджує, що вони або їх майно було боляче або поранені в результаті, як ваші справи, веденого себе. Загальна комерційна страхування відповідальності є вид страхування тих компаній, що займаються комерційною діяльністю отримати, щоб захистити себе, тому що люди шкодять собі на своїй території або одного зі своїх продуктів зробив пошкодження чужого майна. Будучи інформовані про такі речі напевно допоможе вам отримати право страхування.

3. Не отримувати страхові досить рано

Є дві речі, які можуть статися з вами, якщо ви не отримати страховку для вашого бізнесу досить рано. Очевидним є те, що вам потрібно, перш ніж отримати його, і ви застрягнете з оплатою за збиток від шторму або до суду самостійно. Інша річ, яка може трапитися, що ви не будете мати бюджет для запуску для належного страхування, так що ви застрягли з недостатнім охопленням. Це останнє, що ви хочете, щоб сталося. Тому, щоб уникнути його, думаючи про страхування якомога раніше, ще на стадії бізнес-плану, допоможе Вам створити бюджет вам потрібно, щоб ви належним чином охоплені для всіх майбутніх обставин.

4. Отримання неправильний вид страхових послуг

Мабуть, самим привабливим вибором для когось шукає страхового бізнесу, щоб отримати його через страхові компанії вони вже роблять бізнес. Так, наприклад, вам подобається, як ваш будинок покритий, і хто прикриває його, так що ви будете прагнути до розширення, що освітлення для Вашого бізнесу, теж.

Причиною цього є недоцільним, або принаймні повинні бути розглянуті дуже ретельно, в тому, що ваше майно страхової компанії може просто не мають такий досвід, з виду страхування, що потрібно для Вашого бізнесу.

Наприклад, якщо загальна комерційна відповідальності є те, що ваш конкретний бізнес потребує, навіть якщо постачальник несе, що вид страхування, вони можуть просто не вистачити досвіду розроблені знати, що підходить для ваших конкретних потреб. В ідеалі, тільки тих компаній і агентів, які мали справу з вашим видом бізнесу, перш ніж може допомогти вашому вид бізнесу вам адекватно відображені у вашій конкретній ситуації.

5. Отримати неправильний вид покриття

Після від ризику отримання бракованих постачальник страхування, щоб уникнути помилки стає неправильний вид покриття. У кінцевому рахунку, ви людина, відповідальних за прийняття правильних рішень для вашої компанії. Ти краще підходить людині, щоб виглядати ваші власні інтереси. Ніхто інший не є. Ось чому це діючий на вас, щоб переконатися, що у вас є право покриття для вас і вашої ситуації.

Оскільки більша частина вище вже видно, делегування цих рішень має важливе значення. Проте, врешті-решт, це ти повинен вирішити, якщо у вас є правильний вид покриття для Вашого бізнесу. Пройшовши через весь процес, збираючи всю інформацію, і говорити з потрібними людьми, це ти, хто приймає рішення. Переконайтеся, що це правильний вибір для Вашого бізнесу і де ви хочете, щоб взяти його.