Топ 5 автострахування міфи і помилки debunked_

Хоча це не повинно бути занадто важко для вас, щоб знайти страхування автомобіля, який задовольняє ваші потреби, як зазначено в назві, є деякі омани.

Якщо ви будете шукати Google для терміна “страхування автомобілів” ви знайдете тонни інформації, пов’язаної з цим ключовим словом. Може бути, це одна з причин, чому вибір хорошого доступного страхування автомобіля може бути настільки заплутаною час від часу – інформації з цього питання, це просто так … переважна

Отже, ви бачите, страхування автомобілів досить складні. Додавання міфи плутанини не буде легше для вас, щоб приймати обгрунтовані рішення.

Ця стаття дасть вам краще розуміння основ вибору гарній компанії страхування автомобіля з розвінчання міфів його в першу чергу.

Так ось деякі з найбільш поширених міфів плаваючі навколо:

Міф № 1: колір автомобіля впливає на страховий тариф

Недавня онлайн-опитування 1000 водіїв проведеного Drive ® Страхування від прогресивного з’ясували, що 25% вважають, що колір їх автомобіля впливає на їх авто страховий тариф.

Неправильно! Це не має значення взагалі погоду ваш автомобіль синій, червоний, чорний або золотий.

Факт: Інформація, яка використовується для розрахунку ставки автострахування включає рік транспортного засобу, марка, модель, тип кузова, об’єм двигуна і так само інформацію про драйвер. Не колір вашого автомобіля

Міф № 2 – талон збільшить мої страхові тарифи

Ні, не обов’язково. Один талон, ймовірно, не вплине на страховий тариф хоча це може змінюватись в залежності від яких страхування автомобіля за вашим вибором.

Але бути спійманим поліцією більш ніж у три рази за перевищення швидкості або проїзд більш ніж на 50 км / год швидше, ніж зі швидкістю, що допускається і ваш страховий тариф буде зростати точно …

Міф № 3 аварія була не моя вина! Я не стягується …

Не приймайте цю заяву як належне. Ну, поліція, можливо, розглянув ви не винні. Але це ваша страхова компанія, яка має останнє слово у вашому випадку. Поки їх дослідження не підтверджує, що це не ваша вина, вам краще бути готовим втратити трохи грошей …

Міф № 4: Мій друг потраплю в аварію з допомогою моєї машини! Його страхова Віль платити за це …

Ні, звичайно, не так. Погода вашого друга причиною аварії не має значення, ваша ставка збільшиться і претензія буде відображатися на запису просто, як якщо б у вас були аварії.

Міф № 5 Незалежно від того, який автомобіль страхової компанії, я підписати з, мої страхові тарифи не будуть значно відрізнятися!

Це не може бути далі від істини. Ціни Автострахування дійсно змінюються від компанії до компанії. Кожна хвилина, витрачена на вивчення доступних авто страхові компанії можуть і заощадить вам з працею зароблені гроші! Іноді кілька сотень доларів.

Добре, тепер ми розвінчали найпоширеніші міфи страхування автомобіля і омани, було те, що всі? Ні в якому разі! Є ще дуже багато міфів плаваючі навколо, але ті, що передбачені тут відносяться до числа найбільш поширених міфів і повинно бути достатньо для Вас, щоб знати, щоб прийняти обгрунтоване рішення. Зрештою, саме тому ви читаєте цю статтю в першу чергу.

Я впевнений, що ви можете знайти деякі цінні посилання в Інтернеті, який приведе вас до доступним Авто страхових компаній та / або нададуть Вам безкоштовну консультацію зі страхування Авто, щоб налагодити справу.

Удачі вам знайти свій ідеальний Страхування автомобіля 🙂