Топ 10 порад, щоб заощадити гроші на страхування автомобіля

Якщо ви втомилися від платите занадто багато для вашої duck2water страхування автомобіля (www.duck2watercarinsurance.co.uk) зібрали десятку способи зменшити свої премії, не знижуючи рівень покриття:

1.Buy онлайн
Купівля онлайн допоможе вам заощадити час і гроші. Компанії, які витрачають мільйони фунтів на рекламу або запуску великих центрів обробки викликів повинні покрити ці витрати десь, і вони роблять це, додавши ці витрати на вартість вашого страхового внеску. Хоча он-лайн страховики мають накладні витрати, вони набагато менше, ніж Хай-стріт і телефонні страховики, що означає, що вони можуть запропонувати страхування автомобіля на швидкості до 60% дешевше, ніж інші компанії.

2.Drive дешевий і менш потужний автомобіль
Автомобіля страхові компанії розраховують свої премії на основі розміру двигуна автомобіля, ймовірність того, що вона буде вкрадена і вартість ремонту. Незважаючи на невеликі автомобілі, такі як Ford Fiesta і Renault 5 є більш схильними до крадіжок, ніж більші седани, вони дешевші в ремонті або заміні, і тому дешевше застрахувати.

3.Build до “немає історії претензій”
Автомобіля страхові компанії надають знижки для безпечного водії з гарним претензій немає записів. Накопичуючи ваших претензій немає історії ви можете отримати вигоду з скорочення (до 60%) з вашою премії, і ця знижка може бути передано від компанії до компанії.

4.Increase безпеки Вашого автомобіля
Більше безпеки означає низький ризик для вашої страхової компанії, і ви можете скористатися більш дешевим тарифам, заблокувавши автомобіль у гаражі вночі, або установкою страхову компанію затвердженим іммобілайзер або трекера.

5.Increase вашого добровільного надлишкового
Вирішивши платити вищу надлишкового це також означає, що Ви, менш імовірно, щоб зробити невелику претензію на страхування і тому вважається більш низьким ризиком.

6.Obtain більше кваліфікації водіння
Прохід Плюс кваліфікації коштує від £ 100-150 і включає в себе брати уроки в різних дорожніх умовах, наприклад, на ніч, і на автостраді. Ставши більш вмілі й досвідчені водій більшість страхових компаній винагородити своїх клієнтів за рахунок зниження їх премії. В результаті, кваліфікація зазвичай окупає себе протягом першого року кваліфікації. Іншим варіантом є передовою іспит з водіння, але це може зайняти набагато більше часу, ніж пройти Pass Plus.

7.Use ваш автомобіль менше
Очевидно, що чим більше ви використовуєте ваш автомобіль, тим вище ймовірність того, що ви будете залучені в аварію. У результаті люди, які подорожують сотні миль щотижня, ймовірно, мають більш високі премії автострахування.

T 8.Don “отримати на неправильній стороні закону
Страхові компанії не люблять автомобільний переконання, як вони мають на увазі водія розглядається як високий ризик. Деякі переконання мотоспорту вважається гірше, ніж інші, наприклад водіння в нетверезому вигляді злочинів означає, що ваша премія буде в два рази звичайної ставки.

9.Reduce число людей під вашим політики
Чим більше людей на страхування більше ви повинні будете заплатити. Так що, якщо можливості намагаюся мати кілька драйверів на політику, як це можливо.

10.Live у сільській місцевості
Як правило, чим далі ви живете від міста дешевий автомобіль вашої страхової, ймовірно, буде. Живучи в місті ваш автомобіль більш імовірно, будуть вкрадені або бути залучені в автомобільній аварії. Ви можете заощадити до 50% на страхування автомобіля, рухаючись від міста в сільській місцевості.