Топ помилки, допущені при покупці автобуса

“Цікава, як страхування життя, чим старше ви стаєте, тим більше він коштує.”
– Френк МакКінні «Кін» Хаббард (1868 – 1930), американський гуморист.

Можливо, ви були дуже обережні у прийнятті всебічний поліс страхування життя, але ти був, як уважні до ваших вимог страховий бізнес? Простіше сказати, комерційну або страхового бізнесу є страхування для бізнесу. Насправді, це один з найважливіших інвестицій, які Ви, як власник бізнесу може зробити. Комерційне страхування захищає бізнес від потенційних втрат від непередбачених обставин, таких, як крадіжки, псування майна і відповідальності. Проте, перш ніж поспішати купувати страховку для вашого бізнесу, переконайтеся, що ви уникати наступних помилок верхньої страхового бізнесу:

1.Not усвідомлюючи важливість страховий бізнес – страховий бізнес не розкіш, а необхідність. Це не дискреційних купити, але обов’язковий. Навіть якщо місцеві приписи не змусить вас оформити страховку бізнесу або приймати тільки фіксовані покриття, ви повинні подумати про те, щоб найвищий показник охоплення у відповідності з вашим бюджетом для захисту від всі можливі непередбачені обставини. Ви можете розглянути загальне страхування цивільної відповідальності непотрібні, але без цього, навіть легковажний позов може стягувати з вас багато.

2.Не вибору відповідного виду та кількості Страхування – Страхування бізнесу не входить в “одному діапазоні підходить всім” пакети. Ви повинні зрозуміти ваші вимоги до прийняття рішення про страхування вам потрібно, і отримати пакет спеціально для Вас. Чи не Наприклад, ресторан, яка не служить лікер не вимагає алкоголю страхування цивільної відповідальності. Більше того, запевняють, що ви адекватно покриті. Ви можете мати правильну страховку, але квантова може бути занадто малий, щоб захистити ваші втрати.

3. Чи не переговори достатньо чи занадто багато переговорів – Якщо ви не ведемо переговори достатньо, ви не забезпечить відмінну операцію на Вашому бізнесі страхування. У той же час, переговори занадто уч може побудувати ви втрачаєте з уваги ширшу картину, і ви в кінцевому підсумку роблять бізнес з менш ніж авторитетних страхових послуг. Витрати на якість валюта, але це повинна бути в межах вашого бюджету.

4.Не отримання страхового досить рано – Якщо ви утриматися від отримання страхового бізнесу, ви можете в кінцевому підсумку страждають пошкодження, перш ніж отримати свій охоплення. Крім того, якщо у вас немає бюджету на страхування, перш ніж створити свій бізнес, ви не можете мати гроші, що залишилися на всеосяжний охоплення. Крім того, як тільки ви робите безпечний страховий бізнес, не залишають продовжень в останню хвилину. Якщо ви почнете рано, ви можете забезпечити велику угоду, ніж існуючий, але в останній момент переговори не допоможуть ваші витрати.

5.Не виборі правильної страховий агент – Вибір відповідного страхового агента наполовину виграв гонку. Мало того, що належне агента представити вам підходять оцінки вашої страхової потрібно, він також допоможе вам вести переговори гнізда угод. Якщо ви знаходитесь в бізнес з високим ризиком або той, який має історію часті претензії, отримання страхового бізнесу може бути жорстким пропозицією. Досконалим представником все ще може допомогти вам безпечне страхування по різних каналах.