Топ носіїв падіння Medicare Advantage приватне плату за послуги планів

Топ перевізників медичного страхування гублячи Medicare Advantage приватну оплату за послуги (PFFS) плани, згідно з останніми заявами деяких медичних страхових компаній, у тому числі і WellCare Ковентрі. PFFS є Medicare Advantage (MA) плану, яка доступна через державну ліцензію, пов’язану з ризиком підприємстві, або Medicare Advantage PFFS організація (МАО).

В результаті охоплення PFFS крапель Ковентрі і WellCare році більше 500000 Medicare бенефіціарів доведеться знайти нове покриття.

В даний час плани Medicare Advantage отримують державні субсидії, так що вони можуть запропонувати бенефіціарів більше переваг, ніж прості плани Medicare. Плани Medicare Advantage пропонують Medicare, які мають право фізичних осіб на приватні медичні страхові компанії. Тим не менш, аналітики очікують, що ставки відшкодування для цих програм PFFS падати приблизно на п’ять відсотків, що робить їх менш вигідними для страхових компаній.

як в даний час працюють PFFS

PFFS користуються заслуженою популярністю у споживачів, оскільки вони дозволяють Medicare бенефіціарів вибирати свої власні медики, замість того, щоб вибирати своїх постачальників з обмеженого числа в мережі медичної, затверджених постачальників. Бенефіціарів може побачити будь-який постачальник, поки постачальник погоджується стягувати відповідно до графіка PFFS плату. Справжній Тариф такий же, як графік Medicare.

PFFS Maos є річними контрактами з Центрами по Medicare і Medicaid Services забезпечити Medicare бенефіціарів з їх переваги Medicare, а також додаткові переваги, які компанія вирішить надати. По суті, постачальник PFFS платить за охорону здоров’я, а не коли Medicare бенефіціарів має такого плану.

Основна перевага (що робить PFFS так популярні) є те, що особи, які приєднуються PFFS Maos не зобов’язані використовувати провайдерів в мережі і, отже, може побачити будь-який постачальник тих пір, поки постачальник може отримати компенсацію від Medicare і PFFS МАО .

більше змін PFFS плани

На додаток до зменшення кількості уряду відшкодування PFFS планів, PFFS плани будуть, необхідні для розробки медичних мереж починаючи з 2011 року. Зміни змусять PFFS бенефіціарів, щоб вибрати їх лікарям зсередини план мережі, обмежуючи їх свободу, щоб побачити постачальників, які вони віддають перевагу.

Експерти прогнозують, що більше постачальників медичного страхування буде слідувати Ковентрі і WellCare шляхом скидання їх PFFS плани в найближчі місяці. Люди повинні зв’язатися зі своїми постачальниками медичного страхування, якщо вони в даний час навчаються в PFFS або розглядають можливість вступу до PFFS щоб отримати більше інформації про те, як їх постачальник буде реагувати на прийдешні зміни PFFS.

Більш детальну інформацію про плани Medicare Advantage

Плани Medicare Advantage специфічні типи планів Medicare, які знаходяться в місці, щоб покрити витрати на охорону здоров’я витрати для учасників Medicare. Ці плани схожі на традиційні плани Medicare в тому, що вони надають фінансову підтримку для осіб, які потребують медичної або медико-санітарними послугами. Проте, плани Medicare Advantage як правило, мають більше переваг і нижньої доплати, ніж багато інших типів планів Medicare. Для того, щоб мати план Medicare Advantage, Medicare учасники повинні мати Medicare Part і Medicare Part B плани.

Одне з основних відмінностей між Medicare Advantage плани та інші типи планів Medicare є те, що учасники Medicare Advantage можливо, повинні бачити тільки лікарів, які є членами постачальник план Medicare Advantage. Проте, плани можуть дозволити учасникам використовувати широкий спектр послуг, у тому числі медичної організації з підтримки здоров’я, бажаних постачальників організацій, приватні Плата за послуги провайдерів і постачальників Medicare Спеціальні потреби.

Medicare учасники повинні також знати, що Medigap політиці не передбачалися низькому охопленні для фізичних осіб, які беруть участь у програмі Переваги Medicare.