Тонік планів медичного страхування з синім хрестом

Ви між дев’ятнадцять і двадцять дев’ять років, так що у вас значною мірою отримали все, що вам коли-небудь знадобиться. . . Ви молоді, ви, як здоровим і у формі і подорожей, як багато і є фізично активними, як ви коли-небудь буде. Але, на жаль, життя була розроблена, щоб бути досить чертовски непередбачувані. Це може приймати тільки один купон серфінг, сноуборд падіння одного або одну Розлив велосипед, щоб поставив вас, щоб виявити, що час від часу фінансові болю в результаті впоратися з несподіваною травми можуть легко переважити будь-які фізичні страждання. Якщо і коли ви опинитеся викладений трава, сніг, хвилі, проїзної частини або щось непередбачене як прорвало-додатку ви, безумовно, побажати вам було допомогу, яка тільки надійну медичну страховку повинен дати.

Ну, Blue Cross Каліфорнії в даний час пропонує тріо прямій вгору, практичні і за розумними цінами охорони здоров’я планує спеціально розроблений для покриття А-Я так само, як ваша. Вони відомі під загальною назвою TONIK, і якщо вам трапиться бути у віці від 19 до 29 років, план ставки можуть годинами в ціні від шістдесяти до вісімдесяти доларів на місяць, залежно від якого із трьох найкращих TONIK описати свій спосіб життя і загальне медичного страхування вимогам, а також у ЦА, де ви живете, вашого віку і загальної медичної історії. Ціни можуть бути змінені, але TONIK може допомогти захистити ваш спосіб життя з майже будь-якої невдачі – навіть себе.

Хоча плани TONIK здоров’я повинні були бути не тільки молоді, але весело, а, учасники зможуть партії витривалішими трохи легше, знаючи, що їх медичне страхування не в руках страхової компанії, яка на початковому етапі в будь-яким чином, чи іншій формі. TONIK є продуктом розміщенні Blue Cross Життя і здоров’я страхової компанії, спираючись на бездоганну репутацію Blue Cross Каліфорнії; найбільшим державою здоров’я відшкодування перевізнику. Blue Cross опитаних сотні молодих людей, щоб з’ясувати, що це було те, що їм не подобалося про стандартну медичної страховки пропозиціями, які тримав 1600000 з них з ринку тільки в Каліфорнії. У національному масштабі, більше тридцяти відсотків американців у дев’ятнадцять і двадцять дев’ять років не мають страховки.

Наприклад: Багато хто з опитаних 19 до 29 років сказали Blue Cross, що вони не знайомі з ідеєю, що при вході до кабінету лікаря для чергового візиту вони були звичайно відповідальність за оплату не тільки заданий спільно суми оплати за відвідування офісу, але будь-які додаткові витрати, понесені у зв’язку з необхідним рентген і кров або роботи.

План TONIK піклується ці проблеми, що охоплюють більшість лабораторних робіт, рентгенівські вимоги і навіть деякі спеціалізовані процедури під його відвідування офісу спільного графіка платежів. Крім того, практично безпрецедентне включення TONIK в обох догляду бачення і зубний переваги плану на вершині достатнє покриття для спільної аптеки-RX, відвідування лікаря і перебування в лікарні дійсно охоплює учасників плану від А до Я. І, як тільки конкретного плану заданого франшиза рівня буде досягнута, все покрито користь для здоров’я буде виплачена в повному обсязі. Перевірити, скільки грошей можна заощадити за TONIK Там немає спільного страхування відсотки, які повинні бути виплачені за задумом членів до більш високого з кишені максимум був задоволений. Наприклад, якщо ви вибрали в Розрахунковий план приймаючого ризик і знайти собі обтяжені Дурманний $ 150000 лікарняного рахунку ви будете нести відповідальність тільки за перші $ 1500 з цієї суми. Тонік навіть пропонує знижки для тих, хто веде здоровий спосіб життя.

TONIK це дійсно передній край медичної страховки пропонують, крім його деталі плану, навіть його зовнішній вигляд, відчувати і, найголовніше його “застосування і процес затвердження заявника відрізняють його від майже кожен план медичного обслуговування нині покоління Y’ers на сто відсотків можливість подати заяву на їх TONIK план вибір в ультра доступні веб НІЯКОГО папери необхідну середовище.

TONIK BC складаються з тріо подібних планів в галузі охорони здоров’я назвав типів для молодих дорослих користувачів вони орієнтована на. Плани розбивки TONIK: шукач гострих відчуттів, то TONIK: Неповна Шибайголова і, нарешті TONIK: Розрахункові ризиковий. З системою Blue Cross TONIK, всіх недавніх випускників коледжу та їх однолітки доведеться зробити, це з’ясувати, який з цих категорій вони потрапляють, а потім застосувати. Це так просто. Шукачів гострих відчуттів, ймовірно, захочуть здоров’я, про яких у разі спортивних травм, аварій або інших непередбачених медичних скрутне становище і фігури, що вони будуть тільки потрібно відвідати лікаря, три або чотири рази на рік. З іншого боку, розрахований Takers ризику, будуть готові заплатити трохи більше для більш низьких відрахувань поряд необмежене відвідування лікаря, а також всеосяжний охоплення аварії. Неповна Шибайголови потреб охорони здоров’я буде, як правило, знаходиться десь між ними.

Кожен з планів TONIK Британської Колумбії здоров’я бренду включає в себе як стоматологічні та бачення догляд. Їх франшиз не повинні бути задоволені для того, щоб учасники на відшкодування послуг невідкладної допомоги тактовою десь над $ 100 доплати суми. На відміну від конкуруючих РРО або ОПЗ керованої медичної допомоги планів, кабінеті лікаря, відвідування доплата графік включає в себе не тільки рентгенівське, але пов’язана з лабораторної послуг. Весь покритий користь для здоров’я оплачений при 100% після франшиз TONIK, були задоволені. І всі три TONIK плани мають вражаючі $ 5,000,000 стелі максимальну вигоду. Якщо у вас виникли запитання про плані пропозиції, не соромтеся натиснути на одну з посилань нижче.