Тому існує потреба в страховий пул здоров’я Грузії

Існує невелика група людей, які не можуть купити медичну страховку, незалежно від ціни. Зазвичай це відбувається тому, що вони не отримують медичну страховку через свого роботодавця, і у них є захворювання, яке призводить до страхової компанії, щоб позбавити їх покриття. Особи, які надходять з групою плану через свого роботодавця не може бути відмовлено, незалежно від стану їх здоров’я. Однак, якщо ви подаєте заяву на індивідуальний план, страхова компанія може відмовити Вам у додатку через погане здоров’я або вже існуючі медичні умови. Єдиний варіант для тих осіб, у Грузії буде страхування Здоров’я Грузії басейну. Проте, Грузія досі не створена страхова Здоров’я Грузії басейну.
Грузія є одним з усього лише п’яти держав, які не тільки не мають страхування здоров’я Грузії басейн, але і не пропонує ніяких інших варіантів страхування для осіб з серйозними захворюваннями. Це велика проблема в Грузії, яка, за оцінками, 1 млн незастрахованих жителів. Багато з цих жителі виграють від страховий пул здоров’я Грузії.
як всі вигоди від страховий пул здоров’я Грузії

Є тридцять дві держави, які пропонують басейни медичного страхування для тих, хто не може отримати страховку будь-яким іншим способом. Маючи страховий Здоров’я Грузії басейн виграють Грузії, тому що він гарантує, що високого ризику покриваються страхуванням, замість того, свої медичні витрати стають тягарем для економіки держави. Страхуванню люди будуть згруповані в страховий пул здоров’я Грузії. У цей час ті, хто міг дозволити собі медичну страховку, але позбавлені не мають страхування здоров’я Грузії басейну варіант. Тому, коли вони потребують медичної допомоги, вони можуть бути не в змозі дозволити собі ці законопроекти. Це стає тягарем для лікарень або лікарів, які забезпечували догляд. У кінцевому підсумку це стікає до вищих медичні витрати для всіх інших, тому що медичні страхові компанії ділять свої витрати серед своїх членів.

Страхування здоров’я Грузії басейну дозволять скоротити витрати двома способами. Допомагаючи надати інформацію про оцінку ризику, не було б більшої конкуренції на ринку, який потім веде до зниження цін. Крім того, з страховий пул здоров’я Грузії, покриття стає більш доступним, більш здорові люди отримуватимуть медичне страхування, яке буде потім зменшити витрати і зниження витрат для всіх.

Тому що немає ніякої страховки Здоров’я Грузії басейн, іноді, хворі люди будуть намагатися отримати роботу, аби отримати охоплення групи. Це означає, що страхова медична цього доведеться підняти премії для всіх інших, щоб поширювати свої витрати. Тому, маючи страховий Здоров’я Грузії басейн, можливо, стабілізації цін на групу планів медичного страхування.

Існує дуже мало опозиції страховий пул здоров’я Грузії, і проте як і раніше існує велика потреба в страховий пул здоров’я Грузії. Проблема полягає у фінансуванні страхової Здоров’я Грузії басейну. Для того, щоб держави з фінансування страхових Здоров’я Грузії басейн, уряд Грузії повинні вчитися у своїх попередників і знайти стабільне джерело фінансування страхування здоров’я Грузії басейну. У деяких штатах, страхових компаній, які роблять бізнес в державі повинні вносити свій внесок в басейн. У Грузії існує сім великих страхових компаній, які мають сприяти страховий пул здоров’я Грузії. Чи достатньо цього? Тільки час покаже. Ідея страховий пул здоров’я Грузії виникла в Міннесоті в 1976 році. Це було перше басейн ризику. Деякі ризики басейнів роблять відмінну роботу щодо забезпечення альтернатив, в той час як інші цього не роблять, бо вони їм не по кишені, або тому, що вони належним чином не фінансуються. Ми сподіваємося, що Грузія страхування здоров’я басейні не буде вимагати податкові долари для їх роботи, і буде гарною альтернативою для тих, хто позбавлений охоплення.