Тому страхування на випадок інвалідності, тому що ваші шанси стати інвалідом більше, ніж ваші шанси померти.

Якщо ви і ваші близькі залежати від вашої зарплати за підтримку, то ви, мабуть, потрібно довгострокове страхування доходів інвалідності.

Подумайте про це: якщо ви стали інвалідами, навіть протягом декількох місяців, як би ви і ваша сім’я управляти? Хто б оплачувати свої рахунки? Відключення хвороба або травма є однією з провідних причин банкрутства в США.

Більшість людей не розуміють, що їхні шанси стати інвалідом більше їх шанси померти передчасно. Все ж вони частіше купують, ніж страхування життя страхування на випадок інвалідності. З цієї причини, люди у виклику інвалідності страхової галузі “забули ризику. За статистикою з журналу Американського товариства дипломованих андеррайтерів життя, якщо ви віку тридцяти до п’ятдесяти п’яти років, ваші шанси стати інвалідами в два-три рази більше, ніж ваші шанси померти.

Якщо ви тридцять п’ять років, у вас є шанс 50:50 переживає інвалідності триває останні три місяці або довше, перш ніж піти у відставку. Один з семи працівники стали інвалідами протягом більше п’яти років, перш ніж він або вона досягає 65 років.

Багато людей помилково вважають, що уряд або компенсаційних виплат працівникам платитимуть їм дохід, якщо вони стали інвалідами. Насправді, більше 80% людей, які звертаються за соціальною допомогу по інвалідності, відкидаються. Соціальне забезпечення не платити допомогу за часткове або короткострокових інвалідності. Ваша нездатність, доводиться або продовжуватися і рік, як очікується, триватиме рік, перш ніж ви можете отримати соціальне забезпечення. Компенсаційних виплат працівникам платить тільки якщо ви отримали травму на роботі і вигоди часто обмежені до декількох років.

Ваша медична страховка покриє Ваші лікарню, лікар та інші медичні рахунки, але ви все ще не мають зарплату. Довгостроковий догляд страхування поширюється тільки на рахунки з будинку престарілих або допомогу центр по догляду. Страхування по інвалідності, однак, не платити за рахунками. Замість того, щоб страхова компанія дає вам гроші на регулярній основі. Він призначений для заміни вашої зарплати, так що ви і ваша сім’я не буде відчувати фінансові труднощі протягом будь-якого періоду, коли ви занадто хворі або поранені на роботу.

Що вам слід звернути увагу, коли ви купуєте довгострокового страхування інвалідності? По-перше, страхова компанія сама повинна мати вищий рейтинг від Moody `s, AM Кращий і стандартні і бідних. Ці установи найбільших компаній по капіталізації, зростання, прибутку та інших показників фінансової стійкості.

По-друге, ви повинні переконатися, що ви розумієте умови вашої політики. Деякі політики вимагають періоду очікування, перш ніж почати, отримують допомоги. Наприклад, ваша політика може мати шестимісячний період очікування виплати. У цьому випадку ваші переваги розпочнеться шести місяців з моменту інвалідності.

Період очікування часто називають період ліквідації. Вибір зазвичай коливається від 30 днів до 720 днів.

Подивіться на відмову від премії положення. Це означає, якщо ви стали інвалідом, ви не повинні будете продовжувати платити за ваші політики щодо інвалідів.

Які умови для відновлення політики? Якщо ви політикою не автоматично поновлюваний, страхова компанія має право скасувати його.

Варіанти оплати періоду ще одне міркування. Деякі політики будуть платити тільки протягом певного періоду часу, інколи лише протягом двох років. Інші політики на все життя. Найпопулярнішими політики виплати допомог, поки не досягнете пенсійного віку, коли ви можете почати збирати по соціальному страхуванню.

Більшість політики мають залишкове пункту інвалідності. Якщо ви страждаєте інвалідність, дуже часто ви будете повертатися на роботу неповний робочий день в першу чергу. Чи тому, що ви були від роботи на деякий час, це може зайняти час, щоб побудувати свій бізнес назад у чому вона була, перш ніж став інвалідом. Ваша страховка повинна забезпечити дохід для обох цих сценаріях.

Пропуску через державну політику для поворотного користь інвалідів. Рецидивуючі інвалідності є одним, що відбувається після відновлення з вихідного інвалідності. Ваша страховка повинна відмовитися від нового періоду очікування та / або не вимагають доказів того, що два інваліди були пов’язані між собою.

Коли ви купуєте страхування на випадок інвалідності, ви купуєте його у відповідності з вашим рівнем доходу. Чим більше грошей ви робите, тим більше користі вашої політики. Але ви також повинні зрозуміти, що ваш дохід буде рости, як ви стаєте старше. З цієї причини ви хочете майбутнього вершника збільшення або автоматичне збільшення вершника. Ці вершники дозволить вам зберегти вашу політику, але збільшити кількість ваших пільг на основі ваших збільшені доходи як ви стаєте старше.

Коли ви купуєте страховку, певні фактори впливають на ціни. Ви будете менше платити за страховку, якщо ви вирішили замінити 50% від вашого доходу, а не 80%. Ви також платите менше, якщо ви виберете для більш тривалого періоду ліквідації. Страхова компанія факторів у поточному здоров’я і може не включати існуючих умов. Жінки і курці можуть платити більше за страхування на випадок інвалідності, тому що вони роблять більше претензій, ніж некурящих чоловіків. Якщо ви знаходитесь в ризикованій роботи, ваша політика може коштувати вам більше.

Політики щодо інвалідів страхування може призвести до плутанини. Це завжди краще, щоб сісти з професійним страховим агентом, щоб обговорити умови політики разом і задавати питання, поки ви повністю не зрозуміти деталі політики котирування представляються.