Тому страхової галузі хоче перемогти референдумі 67

Карен Келер, президент штату Вашингтон Асоціації судових адвокатів, нещодавно написав листа до Державного бар звинувачуючи страхової галузі використання наклепницьких і безрозсудним телевізійні оголошення проти судових адвокатів. Ринок страхових послуг вже витратив $ 7,7 млн., щоб перемогти Референдум 67, закон на голосування в листопаді цього року. Референдум 67 призначений, щоб змусити страхові компанії для лікування своїх страхувальників достатньо в процесі претензій. Прихильники референдуму 67 зібрали більше $ 750 000 на основному із судових адвокатів.

За підтримки з боку демократів, так і республіканці, законодавчий орган штату Вашингтон прийнято референдумі 67 до закону на початку цього року. Ринок страхових послуг був незадоволений. Так жменька з інших штатів страхові компанії витратили мільйони, щоб отримати більш 150000 підписів на користь закон на голосування в листопаді цього року. Ринок страхових послуг розумно називають себе “споживачів від більш високі темпи страхування”.

Основним аргументом проти Referendun 67 є те, що новий закон збільшить страхові внески для всіх. Але це змушує мене задатися питанням. Чому страхові компанії витратять $ 7,7 млн., щоб перемогти міра, яка, ймовірно, може дати їм привід для підвищення премії і зробити ще більше грошей від Вашингтона громадяни держави? Ви відчуваєте запах пацюки з цією логікою? Я маю на увазі, ти кажеш мені, що страхова компанія дійсно піклується про спасіння нас споживачам стільки грошей, скільки можливо, сплачуючи більш низькі страхові внески?

А як щодо старого доброго ринкових сил на роботі? Якщо страхові компанії воліють порушувати референдуму 67 і, як результат, то повинні збільшити свої ставки, що не буде це послужить стимулом для інших страхових компаній відповідно до закону, щоб вони могли зберегти свої ставки на низькому рівні, і, отже, отримати більше частки ринку і збільшення прибутку в результаті?

Слідуйте за грошима. Існує щось дивно підозрюваного про цілої індустрії витрачають мільйони і мільйони, щоб перемогти міра, яка призначена для захисту споживачів (це ви і я) від, як переспати з цієї галузі. Є громадянами цього великого держави дійсно припустити, що страхова галузь дійсно стурбований нашим книгам кишені? І врятувати нас стільки грошей, скільки можливо? (Так, я посміхався …)

Як щодо потрійний збиток? Деякі люди мають проблеми з цією частиною закону. Але ви дійсно повинні розуміти бізнес страхових і чому це положення є абсолютно необхідним. По-перше, єдиний стимул для страхових компаній дотримуватися закону є перспектива втратити гроші або платити більше грошей, якщо вони спіймали на шахрайстві або діє незаконно. По-друге, все більше і більше носіїв використовують тактику витрачає більше грошей на боротьбу випадок, який може бути вирішена в набагато меншій кількості. Багато людей дивуються, дізнавшись, що багато страхових компаній витратять $ 50 000 для боротьби з $ 25,000 претензії. Чому? Через політику відбиваючи у людей найм адвокатів і роблять заяви. Можливо 80-90% заявників, як правило, складаються і прийняти останній низькою компанії нададуть м’яч, а не оренди адвоката і судитися. Носії знають це, і вони переконуються, інші 10-20%, які вирішили боротися будете знати, як важко буде відновити на законні претензії. Зрештою, перевізник все ще робить багато грошей від цих претензій, які оселилися на частку того, що позивач має законне право отримати.